2737
2739
عنوان

اینجوری نگید تو رو خدا نگید

305 بازدید | 21 پست

سلام ...خانوما خواهشن وقتی کسی میاد میگه  ی گناهی کردم نگید  خدا نمیبخشه برو از این حرفا جنتا تایپ خوندم هی طرفو نا امید میکردن خدا گفته هر گناهی رو میبخشه هر گناهی دقیقا تو قرآن گفته نگفته ب جز این گناه گفته هر گناهی پس تمام گناهان با توبه بخشیده میشه حتی گناه کبیره پس کسی رو نا امید نکنید ب جاش تشویقش کنید که برگرده ب ی زندگی سالم....بیچاره یکی گفته بود خیانت کردم  خیلی پشیمونم خیلی توبه کردم بچه خوردنش که برو خدا نمیبخشه دقت کنید خدا گفته پیامبر خدا گفته که همه ی گناها بخشیده میشه  پا کی باشیم که بندشو نا امید کنیم در ضمن ذلیخا هم خیانت کرد ولی با رو آوردن ب خدا خدا بخشید ش تو قرآن کسی وقتی میگه توبه کردم نا امیدش نکنید بر عکس تشویقش کنید ب رحمت خدا ...‌‌خدا خیلیییییییی بخشند س خیلیییی

برام دعا کنید نی نیم اول سالم باشه بعد ی گل پسر باشه.....دعا کنید خدا بهم امیر عباسی بده👶برا سلامتیش و گل پسر بودنش ی صلوات مهمونم کنید.😍😘الاهی ب حق بی بی فاطمه دامنه همه منتظرا سبز بشه ....آمینو از ته دلت بگو😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ الان میان میگن اخه خیانت حق الناسه من نمیدونم قضاوت ناامید کردن از درگاه خدا تهمت زدن دل شکستن حق الناس نیست

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2728

دیدی گفتم   

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
خخخ الان میان میگن اخه خیانت حق الناسه من نمیدونم قضاوت ناامید کردن از درگاه خدا تهمت زدن دل شکستن ح ...

هست اینام

اما اونیکه خیانت کرده انتظار داره زنش زود ریستارت شه انگار نه انگار درست نی

تازه طلبکارم باشه

خدا ذلیخا رو بخشید

برام دعا کنید نی نیم اول سالم باشه بعد ی گل پسر باشه.....دعا کنید خدا بهم امیر عباسی بده👶برا سلامتیش و گل پسر بودنش ی صلوات مهمونم کنید.😍😘الاهی ب حق بی بی فاطمه دامنه همه منتظرا سبز بشه ....آمینو از ته دلت بگو😍
2738
هست اینام اما اونیکه خیانت کرده انتظار داره زنش زود ریستارت شه انگار نه انگار درست نی تازه طلبکارم ...

حالا هر چی باشه بین اونو همسرشه دیگه به ما ربطی نداره

اینا همونایین که میگن نماز نخونی هم مهم نیست خدا میبخشه

کلا از خودشون به جای خدا حکم صادر میکنن

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
اینا همونایین که میگن نماز نخونی هم مهم نیست خدا میبخشه کلا از خودشون به جای خدا حکم صادر میکنن

شاید ببخشه شما چرا از قول خدا حکم صادر میکنی

چون همسر زلیخا بخشیده بود زلیخارو

پس قبول دارین بخشیده میشه  پس کسی رو نا امید نکنید ب جاش راهکار بهش بدین

2706