2737
2734
عنوان

درمان سرد مزاجی

935 بازدید | 47 پست

چجوری شوهر سرد مزاجو با عرقیجات طبیعی و کلا چیزای طبیعی میشه گرمش کرد؟ 

زندگی قشنگه سخت نگیر...من عاشقتم بهترین بهونه ی من برای زندگیم😙💋❤💑

اگه خودت لباس انچنانی بپوشی و نشون بدی که میخوای شاید موثر باشه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه خودت لباس انچنانی بپوشی و نشون بدی که میخوای شاید موثر باشه

نه خواهر از این خبرا نیست من خودمم بکشم یه نیم نگاهم نمیکنه 😬

گل پونه ها نامهربانی آتشم زد... گل پونه ها بی هم زبانی آتشم زد... میخواهم از شب تا سسحرگاهان بنالم..... افسرده ام، دیوانه ام، آزرده جانم 
نه خواهر از این خبرا نیست من خودمم بکشم یه نیم نگاهم نمیکنه 😬

چندوقت یکباره مثلا؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738

اون تحریک میشه ولی وقتی راه دوریم اصلا بهم نمیگه دلتنگتم اصلا راجع به این چیزا نمیحرفه من مشکلم اینه 

اون تحریک میشه ولی وقتی راه دوریم اصلا بهم نمیگه دلتنگتم اصلا راجع به این چیزا نمیحرفه من مشکلم اینه ...

پس سرد مزاج نیست آدم سردیه.اشتباه نوشتی

پس سرد مزاج نیست آدم سردیه.اشتباه نوشتی

آره وقتی نزدیکیم گرمه ولی راه دور اصلا دوس نداره راجع به این چیزا بحرفه میگه خوشم نمیاد اخه چرا

چندوقت یکباره مثلا؟

زوده زود ماهی یه بار وگرنه ۴۰روزی گاهی نزدیک به دوماه 😬😬انگار از فضا اومده لامصب 😒😒😒

گل پونه ها نامهربانی آتشم زد... گل پونه ها بی هم زبانی آتشم زد... میخواهم از شب تا سسحرگاهان بنالم..... افسرده ام، دیوانه ام، آزرده جانم 
زوده زود ماهی یه بار وگرنه ۴۰روزی گاهی نزدیک به دوماه 😬😬انگار از فضا اومده لامصب 😒😒😒

واااااای چقد دیر