2737
2734
عنوان

پلی کیستیک ها بیاین یا کسایی که بودن و باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 66 پست
یعنی دوسال قرص خوردین تا باردار شین

نه فقط ۷ ماه خوردم ولی باردارنشدم یهو ول کردم ۴ ماه بعد باردارشدم وسقط شد بعدش دیگه نرفتم دکتر بعد یکسال وسه ماه دوباره باردارشدم والان کوچلوم دوسالشه

زنی که به خود عطر نزند آینده ای ندارد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه من اضافه وزن هم داشتم شوهرم هم واریکوسل عمل کرده بود.یعنی احتمالش صفر بودا   

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن.
2742
عزیزم منم پلی کیستیک بودم دو ماه قرص روکین خوردم بعد که قطع کردم بلافاصله بعدش فقط با یه رابطه باردا ...

چه عالی خوشبحالت 

خدا کنه منم بعدش باردار شم سریع 

جلوگیری نداشتم از اول عروسیم البته پنج ماه اولش داشتم

اماتا الان هیچ خبری از نینی نیس اینروزا خیلی دلم میخاد زود باردار شم

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍

چقد خدا دوستتون داشته دلم خیلییی گرفته 

خیلییییی

حس میکنم ناممکنه شدنی نیس

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
نه اونم ندارم فقط تنبلی دارم تو دوتا تخمدانمم کیسته 

من اصلا تخمک نداشتم ک گفت تنبلی داری

۸ماه اقدامم

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
نه فقط ۷ ماه خوردم ولی باردارنشدم یهو ول کردم ۴ ماه بعد باردارشدم وسقط شد بعدش دیگه نرفتم دکتر بعد ی ...

چقد حرفات امیدوارم کرد ایشالا پس منم میشم 

2738

خب همین دیگه چون اصصصلا احتمال نمیدادی باردارشی استرسشم نداشتی و راحت گرفته ولی ما هرماه استرسش ناخود اگاه میاد سراغمون 

هرچقدم ک بیخیال باشیم روز موعدمون مث لحظه ی جون کندنه 😔

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
من اصلا تخمک نداشتم ک گفت تنبلی داری ۸ماه اقدامم

چه قرصایی میخورین الن

خب همین دیگه چون اصصصلا احتمال نمیدادی باردارشی استرسشم نداشتی و راحت گرفته ولی ما هرماه استرسش ناخو ...

یعنی میشه ماهم مامان شیم

چه قرصایی میخورین الن

متفورمین و دوفاستون و اوابوست ک سر جمع ۳۰۰ شدن 😑

چقد حرفات امیدوارم کرد ایشالا پس منم میشم 

نامید نشو گلم 

من انقد بچه دوس داشتم که نگو رفتم دکتر گفت پلی کیستیکی واصلا تخمک نداری یکی از لوله هام هم چسبندگی داشت توراه دکتر کلی گریه کردم اومدم خونه شوهرم گفت من بچه نمیخوام دیگه نمیریم خلاصه چند ماه بعدش باردارشدم

زنی که به خود عطر نزند آینده ای ندارد....
من،شکم دارم مگه خیلی بده واسه زود باردار شدن

دوستمم داشت لاغر که کرد باردار شد سریع البته هفت ماه کشید لاغر شدنش

2706