2737
2739

لطفا اطلاع رسانی کنید تا ۱ماه کسی خونه ماشین طلا و... اجناسی که گرون شدند رو نخریم.مثل کشورهای اروپایی یکبار هم‌ما اعتصاب کنیم.

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا تا یک سال آینده هم پولم نمیرسه به خرید خونه و طلا خواهر😊😊😊 ماشینی هم که داریم فعلا خوبه خدا ...

واقعا،خیلی ها توانشو ندارن اما بعضیا هم هول ورشون داشته هجوم اوردن به خرید خونه و ماشین.نمیدونم از چی میترسن هرچی بشه برا همه میشه خب

بخداااا قسم پول ندارم که بخرم این پولداران که باید رعایت کنن اتفاقا از عمد توی گرونی میخرن که جلو ...

آره درسته،یادمه پوشک که گرون شده بود یه خانومی میگفت بچه من که جز پریما هیچی نمیتونه ببنده هرچقدرم گرون بشه باز میگیرم.مگه میشه همچین چیزی؟

2740

خییییلیییییی عالیه 

واقعا اگه مردم یه جو غیرت به خرج بدن و همت کنن شاخ دلالاو دزدا رو میشکونیم 

البته من تو یه تاپیک دیگه خودکشی کردم دراین رابطه و انتقاد به دولت  اما دوستان بسکه ازادی بیان براشون مفهوم داره پست هامو گزارش زده بودن 😆😆😆

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍