2737
2739
عنوان

ی دکتر سقط مکرر در شیراز میخواستم

5767 بازدید | 96 پست

مشکل ایمنی و انعقادی دارم ی دکتری تو شیراز ک تجربه داشته باشه میخواستم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

بویزد  پیش دکتر خوب

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

شیراز نمیشناسم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم دکتر البرزی که مطبش چهار راه زرگری هست اگه اشتباه نکنم سر کوچه ۱ یا ۳. واسه کسانی که سقط مکرر دارن عالیه و دیگه دکتر سیروس رستمی که اونم توی زرگری هست کلینیک ش روبروی کوچه ۱۱ یا ۱۳ زرگری هست اما هر دو شون خیلی سخت و دیر وقت میدن

عزیزم دکتر البرزی که مطبش چهار راه زرگری هست اگه اشتباه نکنم سر کوچه ۱ یا ۳. واسه کسانی که سقط مکرر ...

گلم من آزمایش دادم مشکل ایمنی دارم یعنی رستمی برام سرم آی وی آی جی میده ؟ دکترا این سرم رو اغلب نمیدن

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
دکتر رستمی و البرزی و ابطحی اینا خیلی خوبن عروس خاله من شش تا سقط داشت تحت نظر رتمی رفت بچش براش مون ...

میخوام دکتری تو شیراز باشه ک برام سرم آی وی آی جی برا ایمنیم تزریق کنه  دکتری میشناسین ؟

2738
گلم من آزمایش دادم مشکل ایمنی دارم یعنی رستمی برام سرم آی وی آی جی میده ؟ دکترا این سرم رو اغلب نمید ...

عزیزم متاسفانه من در این مورد اطلاعی ندارم ولی امیدوارم که خداوند هر چه زودتر بهترین راه رو جلو پات بذاره و به خواسته دلت برسی

گلم من آزمایش دادم مشکل ایمنی دارم یعنی رستمی برام سرم آی وی آی جی میده ؟ دکترا این سرم رو اغلب نمید ...

سلام من هم شیراز هستم فاکتور 5لیدن و سی دی 56بالاست بهم سرم نمیدن شما کدوم دکتر رفتین

سلام من هم شیراز هستم فاکتور 5لیدن و سی دی 56بالاست بهم سرم نمیدن شما کدوم دکتر رفتین

دکتر رستمی

مشکل شما چی بوده امکانش هست بگین چرا سرم بهتون دادن

سقط مکرر

عزیزم داششتم میگشتم تاپسک شما رو دیدم..الان دکتر بهتون سرم رو میده؟؟

آره میده خود رستمی وقتی آزمایشا رو دید سرمو تایید کرد ک نیاز دارم . شمام این آزمایشایی ک آنا گذاشته برین آزمایشگاه پیوند انجام بدین بهتره . البته ی دو ماه دیگه بعد از سقط باشه بهتر هستش گلم

2706