2777
2789
عنوان

ی دکتر سقط مکرر در شیراز میخواستم

| مشاهده متن کامل بحث + 5942 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این آزمایشای ویروسی هستش برا اون دوتا ک مثبت زده مشکلی نداری یعنی دیگه ایمن شدی و مبتلا نمیشی روبلا یعنی قبلا آمپول سرخچه زدی ک مثبت شده و دیگه ایمنی و اون سی وی وی هم ک دیگه کلا ایمن هستین

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

اینم آزمایشای انعقادیت هستش ک پروتیین سی و اس تون بالا زده و دلیل سقطتون همینه باید تو بارداری قرص آسپرین و آمپول انوکساپارین مصرف کنین . برا ایمنی برا سی دی مارکرا آزمایش ندادین ببینم سرم لازمین یا ن

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
این آزمایشای ویروسی هستش برا اون دوتا ک مثبت زده مشکلی نداری یعنی دیگه ایمن شدی و مبتلا نمیشی روبلا ...

یعنی من مشکل ایمنی ندارم؟؟؟؟فقط مشگل انعقادی دارم؟؟؟؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
یعنی من مشکل ایمنی ندارم؟؟؟؟فقط مشگل انعقادی دارم؟؟؟؟

ایمنی سی دی ها ک ندادین از اون یکی هم آ ان آ بالا بودش ک باید پردنیزولون بخورین

اینم آزمایشای انعقادیت هستش ک پروتیین سی و اس تون بالا زده و دلیل سقطتون همینه باید تو بارداری قرص آ ...

الان تو اقدامم نمیشه که ازمایش ایمنی بدم؟؟اگه باردار شم این امپولو آسپرینو مصرف کنم دیگه سقط نمیشه؟؟

ایمنی سی دی ها ک ندادین از اون یکی هم آ ان آ بالا بودش ک باید پردنیزولون بخورین

اخه دکتر بهم این قرصارو نمیده فقط گفت آسپرین

الان تو اقدامم نمیشه که ازمایش ایمنی بدم؟؟اگه باردار شم این امپولو آسپرینو مصرف کنم دیگه سقط نمیشه؟؟

شما ک مشکل انعقادی دارین مثبت شده حتما باید امپول انوکسا استفاده کنین . دکترتون کیه ؟ سقطات چن هفته بودش ؟ ب قلب میرسید ؟ چجور بودش سقطاتون ؟

شما ک مشکل انعقادی دارین مثبت شده حتما باید امپول انوکسا استفاده کنین . دکترتون کیه ؟ سقطات چن هفته ...

راضیه دهقانی یزد.هشت هفته قلبشم تشکیل شده بود دوباره رفتم سونو گفت از بین رفته و قرصو آمپول داد سقط شد

2801