2733
2739
عنوان

آیا موافقین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانتکار علت خیانتش بی پولی یا کمبود محبت نیست . تو یه قلب دو تا عشق جا نمیشه شاید شما از عشقت نارا ...

حرف شما درست ولی من میخوام علت خیانت رو بدونم چیه

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
2731

مخالفم بعضی ها واقعا تنوع طلب هستن طرف مقابل حتی اگه همه چی تموم هم باشه بازم چشمشون دنبال بقیه اس بستگی به ذات طرف داره 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

ببینید دوستان من خودم این مطلب رو ننوشتم از یه کانال مشاوره کپی کردم خودم شخصا حرفاشو قبول دارم ولی میخوام بدونم اونایی که قبول ندارن دیدگاهشون چیه از نظر شما چی باعث میشه یه نفر به سمت خیانت بره؟

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

موافق نیستم متاسفانه. چون ذات یه نفره که پاکه یا کثیف. دیدی بعضیا هیچی کم نمیذارن اقاهه هم بعد از اولین خیانت قول میده دیگه کاری نکنه اما بازم میره سمت این کار.چرا؟  چون هرز هست.چشمش..دلش..ذهنش هرزه. اعصابم خرد میشه وقتی زنو شوهری رو توخیابون میبینم که زنه چسبیده به شوهرش شوهره زل زده به دخترا! به خود من! و مسئله ی بعدی که میگن حجاب زنا تو خیابون بده و مرد و به گناه میکشونه هم حرف کاملا نقض شده ایه. همه چیز بستگی به ذات مرد داره.

ذاتا پاکه و خانمش براش کم میذاره؟ خب دوتا ادم زبون و عقل دارن ماشاالله!! بشینه درخواستاشو بگه..مسائلش رو بگه.بگه خانومم این قسمت از قضیه یکم اذیت کنندس برام و با منطق حل کنن

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   
2738

فقط به ذاته طرف برميگرده بعضي از افراد مثل ماهي هستن هر كاري بكني از دستت ليز ميخورن و اين برميگرده به ذاتشون وگرنه هر انساني تو زندگيش دوره هايي از سختي و بيماري داره كه حال خودش رو هم نميفهمه پس طرف مقابلش بايد بره خيانت بكنه؟اينجوري كه مجوز خيانت براي همه صادر شده

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

خیانت علل خاصی داره که برمیگرده به یکسری مشکلات حل نشده. افراد وفتی تو فشار روانی هستن بجای اشتباه باید برن پیش یه مشاوره خوب تا راهنمایی بشن

ببینید دوستان من خودم این مطلب رو ننوشتم از یه کانال مشاوره کپی کردم خودم شخصا حرفاشو قبول دارم ولی ...

به نظرم از اين كانالهايي كه در همه حال خانوم مقصره و زن هميشه بايد با سياست باشه كه شوهرش بهش توجه بكنه و اقتدار به مرد بده

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2706