2733
2734
عنوان

آیا موافقین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 48 پست
به نظرم از اين كانالهايي كه در همه حال خانوم مقصره و زن هميشه بايد با سياست باشه كه شوهرش بهش توجه ب ...

نه این یه چیز کلیه اسمی از خیانت زن یا مرد نبرده در مورد هر دو جنس گفته 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم به همسرم خیلی محبت میکنم و تو همسرداری کم نمیذارم اما اینکه خیانت نمیکنه میدونم که تو ذاتشه و ذره ای شک ندارم.

و بابت ذات پاکش ازش ممنون نیستم.چون کار خاصی نکرده و وظیفشه. اونیکه ذاتش کثیفه رو باید تف انداخت بهش و مثل دستمال کثیف دور انداخت.چون هیچوقت درست نمیشه!

اینکه بگیم من همسرمو با محبتم نگه داشتم پس دو روز مریض شم نتونم محبت کنم بره خیانت کنه؟  یا باردار شم بره یکیو صیغه کنه؟  

همش باید استرس داشته باشم که نکنه محبتم کافی نباشه و خیانت کنه؟  همچین مردی به درک که خیانت کرد! 

اما وقتی از ذات پاک یکی مطمئن هستی وقتی میره بیرون هیچ استرسی نداری.

اگر چیزی که شما کپی کردید درست باشه پس من اگر ۹۹درصد محبت کنم یکی پیدا شه صد درصد محبت کنه باید بره سمت اون!!

همچین آدمایی درخواستای بی منطق هم دارن. و زن نمیتونه همشو اجرا کنه و مرد میره بااین منطق خیانت میکنه.

و این بهونه ای میشه برای پوشوندن ذات کثیفش

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   
یعنی هر کس هر گناهی میکنه قتل دزدی حروم خوری و.....زمان تولدش اینحوری بدنیا اومده درسته؟

استارتر ببین

دوخواهراز یک خانواده بدنیا میان

یکی خوب

و دیگری ضعیف النفس

بخیلی چیزا بستگی داره

اما خود قضیه خیانت فقط از نبود عشق

تو طرفت و دوس نداری ب هر دلیلی و خیانت میکنی

چون اگه دوسش داشتی نمیکردی

یاعلتش خشم و کینه میتونه باشه

ب هر دلیلی...

اما اگه ذاتت خوب باشه و از خدا بترسی

محاله خیانت کنی

این نیز بگذرد...
2728

خیلی حرف زدم. چون خیلی عصبانیم میکنن بعضی مردارو که میبینم!!

نمیخوام مسخره کنم خدای نکرده ولی خانوم به اون برازَندگی میبینی کنار شوهرش که راه میره از صوووورت و چشمای اون شوهره هیزی و بی لیاقتی میباره!! نمیدونم چطوری قبل از ازدواج متوجه نگاه ها و رفتار کثیف طرف نمیشن بعضیا.البته خیلی از مردای اینطوری قبل ازدواج خودشونو عین معصوم زاده ها نشون میدن

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   
موافق نیستم متاسفانه. چون ذات یه نفره که پاکه یا کثیف. دیدی بعضیا هیچی کم نمیذارن اقاهه هم بعد از او ...

چرا زنها خیانت میکنن مورد هست که مرد پاکه امازن اهل خیانته دلیل این چی میتونه باشه بعدشم اون زن یا مردی که محبت کردن بلد نیست چطوری باید ازش بخوای که بهت محبت کنه؟

چرا زنها خیانت میکنن مورد هست که مرد پاکه امازن اهل خیانته دلیل این چی میتونه باشه بعدشم اون زن یا م ...

میتونه جدا بشه عزیزم. حتما باید فقرِ شوهر یا خانمش رو تو یه زمینه ای با کثافت کاری و خیانت جبران کنه؟  کمبود محبت قضیه ی جدی ایه و نمیشه تحمل کرد.اگر با مشاور و حرف زدن و.. درست نشد کاملا حق داره طلاق بگیره و بعدددد با یکی وارد رابطه بشه نه که دوتا سه تا رابطه ی توهم تو هم

استارتر ببین دوخواهراز یک خانواده بدنیا میان یکی خوب و دیگری ضعیف النفس بخیلی چیزا بستگی داره ا ...

یعنی مردی که زنشو دوست نداره و فرضا یه ازدواج اجباری کرده و بره یه زن دیگه به صورت کاملا شرعی وقانونی عقد کنه بد ذاته؟در صورتی از دیدگاه زن اولش خیانت محسوب میشه

2738
میتونه جدا بشه عزیزم. حتما باید فقرِ شوهر یا خانمش رو تو یه زمینه ای با کثافت کاری و خیانت جبران کنه ...

نه عزیزم من راهکار نمیخوام برای زن یا مرد و مطمئنا که کارشون قابل توجیه نیست من فقط میخوام علت خیانت زن یا مرد رک بدونم اکثر این اشخاص به دلایلی جدا نمیشن اهل مشاوره  و این حرفام نیستن من میگم دلیل خیانت چیه؟

چرا زنها خیانت میکنن مورد هست که مرد پاکه امازن اهل خیانته دلیل این چی میتونه باشه بعدشم اون زن یا م ...

اون زن ک میگی مردش پاکه و خیانت کاره

اون قبل ازدواجشم فلزش خراب بوده

و عادت کرده

و ازشوهرشم اصلا حساب نمیبره

و بیحیاست و بی آبرو

و البته احمق و از لحاظ عقلانی کم داره

ینی سبک مغزه

و چوبشم میخوره بد جور

چون کسی ااون بالا هست ک شدیدالعقابه

اماکسی ک بلد نیست محبت کنه

باید مستقیم و غیر مستقیم متوجه ش کنی

آموزگارش بشی

چون یاد نگرفته و شایدم خجالت میکشه ابراز کنه

اونم مستقیم 

بیشتربا کارهاش و رفتارهاش نشون میده👍

این نیز بگذرد...
نه عزیزم من راهکار نمیخوام برای زن یا مرد و مطمئنا که کارشون قابل توجیه نیست من فقط میخوام علت خیانت ...

به نظر من سه تا چیز: کمبود های دوران کودکی (مثل اعتماد به نفس پایین)

ذات کثیف

عقده های دوران قبل ازدواج 

من واقعا نمیفهمم ذات کثیف یا خوب چیه ؟ چه چیزی باعث میشه یه شخص ذاتش خوب باشه یا بد؟چرا یه علت دیگه پیدا نمیکنین مثلا تنوع طلبی .تربیت بد خانودگی این منطقی نیست همچین مسئله ای رو به ذات ربط بدیم 

اون زن ک میگی مردش پاکه و خیانت کاره اون قبل ازدواجشم فلزش خراب بوده و عادت کرده و ازشوهرشم اصلا ...

من از اون زنا که طرفداری نکردم شما سرزنش میکنید اینجور زنها رو من دنبال علت خیانتم 

2706