2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلدی و میترسی یا از یادنگرفتنش میترسی

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2731

من از بچگی بابام ماشینو دستم میداد،مطلقا نترس ککت نگزه فقط باید اعتمادبه‌نفس داشته باشی بخودت مسلط باش مگه چیت ازبقیه کمتره

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

تا وقتي تنهايي رانندگي نكني ترست نميريزه

البته قبلش خوب تميرن كن و گواهينامه بگير از روز اول تنها نري

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2738

من كلاس رفتم زياد بدردم نخورد همسرم زياد ميداد ميشستم خودشم كنارم بود الان هفت سالي هست كه ميشينم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706