2737
2734
عنوان

اعلام وزن و تنظیم لیست

| مشاهده متن کامل بحث + 28503 بازدید | 1432 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وزن فعلی 85 وزن هدف 70 قد 169

سلام ببخشید شما از کدوم کالری شمار کمک میگیرید?من مانکنو نصب کردم زیاد جالب نی انگار

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2731
من کرفس دارم 

ممنون عزیزم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738

تاریخ 29 خرداد ۱۳۹۸♥

نام                وزن شروع       وزن فعلی          وزن هدف

۱.سحر۱۹۹۲             72                72                  60

2.لی لی 30            72.8           72.8                60

شعور، واحد اندازه گیری بزرگی انسانهاست.

سلام دوستان .وزن فعلی 94

وزن ایده ال 74

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

تاریخ 29 خرداد ۱۳۹۸♥

نام                وزن شروع       وزن فعلی          وزن هدف

۱.سحر۱۹۹۲             72                72                  60

2.لی لی 30            72.8           72.8                60   

3.زری                  94               94                    74

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۸

نام                      وزن شروع         وزن فعلی           وزن هدف

۱.طراوت                  ۶۸.۴                  ۶۸.۴                   ۶۳

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

تاریخ ۲ تیر۹۸

نام      وزن شروع     وزن فعلی   هدف

طراوت     ۶۸.۴            ۶۸.۴         ۶۳

دلارام       ۸۰              ۷۸            ۶۸

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706