2726
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

564927 بازدید | 69449 پست

سلام خوشگلا چطورید😍

دوستانی که تو تاپیک قبلی بودن و درکنار هم وزن کم کردیم با روش کار آشنا هستن

دوستانی که تازه تشریف میارن لطفا توضیحات رو بخونن

ما از18 آذر ماه شروع کردیم به کالری شماری و بین 10 تا 15 کیلو کاهش داشتیم (لیست اسامی و کاهش وزن تو امضام هست )

حالا دوره دوم رژیم رو میخوایم شروع کنیم تا همگی به هدف برسیم

1 .رژیم ما بر پایه کالری شماری هست و بهترین مدلش 5/2 هست که دوروز در هفته شنبه و سه شنبه رو فست هستیم یعنی کمتر از 500 کالری باید مصرف کنیم (بهتره مصرف غذا در دو وعده صبح و شب یاصبح و عصر باشه )میتونید روز فست روزه هم بگیرید

و پنج روز رو 1000 تا 1200 کالری مصرف میکنیم

2 .حداقل سه روز در هفته باید ورزش داشته باشید

3 . یکشنبه ها روز وزن کشی هست که باید ناشتا باشیدو بجز یکشنبه هیچ روزی نباید وزن کشی داشته باشیم 😎🔫

4 . رژیم سریع و تک خوری و کانادایی به هیچ عنوان نداریم چون بچه ها تجربه بدی داشتن ازین مدل رژیم ها همینطور باعث استپ وزن میشه

5 . روزانه هشت لیوان آب ضروریه

بهتره صبح ناشتا یک لیوان آب همراه با لیمو ،عسل ،دارچین ،زیره میل کنید

6 . مولتی ویتامین در کاهش وزن تاثیر داره

7 . بهتره هر روز بیاییم تو تاپیک و گزارش روزانه بدیم مثلا مقدار دریافت کالری و ورزش و مصرف آب تا بهم انگیزه بدیم

ما میتونیییییم 💪😎

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام سلاممم منم هستم یک ماه و نیمه تو رژیمم کالری شماری ۶کیلو کم کردم قد۱۷۰وزن اول۷۶وزن الان۷۰.۶

عزیزم نمیشه بگی چجوری رژیم گرفتی؟؟؟

من تو یه ماه3کیلو کم کردم توچقدر خوب کم کردی

سلام سلام من امروز رفتم باشگاه از فردا شروع میکنم💪💪💪💪💪💪💪بهم برنامه غذایی هم قراره بر اساس وزن ...

مونا جون برنامه ات رو بزار اینجا ماهم استفاده کنیم

خدایا،مرا آن ده که آن به

خوشگلا برای کالری شماری بهتره برنامه کرفس یا مانکن یا هر مدل برنامه کالری شماری رو نصب کنید هر چیزی که مصرف میکنید رو وارد برنامه کنید خودش براتون کالری رو حساب میکنه

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم نمیشه بگی چجوری رژیم گرفتی؟؟؟ من تو یه ماه3کیلو کم کردم توچقدر خوب کم کردی

کالری شماری کردم با برنامه ی مانکن متابولیسمم و مشخص کرد و میزان کالریم کاملا دقیق انجام میدم و بیشتر از کالریم نمیخورم ولی همه نوع مواد عذایی تو رژیمم هست حتی شیرینی و شکلات ولی خیلییی کم بیشتر چیزایی میخورم که کالریش کمه و مفیدتره  کنارش سه روز باشگاه میرم وقتایی ام ک باشگاه نمیرم توی خونه ورزش میکنم

یک عدد ورزشکار😀💪💪💪💪 
سلام سلاممم منم هستم یک ماه و نیمه تو رژیمم کالری شماری ۶کیلو کم کردم قد۱۷۰وزن اول۷۶وزن الان۷۰.۶

سلام عزیزم خوش اومدی 💗

2706