2737
2734
عنوان

پارکت یا سرامیک لطفا راهنمایی کنید

2022 بازدید | 18 پست

ما بنایی داریم

کدومش بهتره

مزایا و معایب؟؟

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

پارکت به نظر من خیلی بهتر میتونی از پارکت های لمینت هم استفاده کنی که در برابر رطوبت و گرما مقاوم خیلی هم تنوع داره
https://roniya.ir/index.aspx
من برای خونه خودم از رونیا گرفتم خیلی عالی 

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارکت

خیس بخوره

به مشکل نمیخوریم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2728
2740

منم سرامیک زدم ی قسمت ک براقه ی قسمت مات و طرح چوب سر نمیخوره خوشکله

اما بخاطر اینکه میگفتن پارکت مشکل سازه

لمینت بزن ولی خب آب نباید زیاد روش بمونه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

سرامیک به مرور بینش جرم میگیره و سیاه میشه اما پارکت نه. از اون طرف پارکت خیلی باید احتیاط کنی که مثلا 1 لیوان آب نریزه روش و اگر ریخت سریع خشک کنی ولی سرامیک نه. من هر دوتاش رو داشتم. روی پارکت جای قطره آب میمونه و یکی مثل من که حساسه دائم در حال طی کشیدن هست. ولی در کل من پارکت رو به سرامیک ترجیح میدم. چون به خونه جلوه قشنگی میده

2706