2733
2734
عنوان

درد دل

429 بازدید | 59 پست

منم تازه سه روزه سقط كردم . روز سه شنبه وقت غربالگري دوم داشتم همش از چند روز قبل شوق و ذوق داشتيم كه ميريم و ميبينيمش شوهرم تا  صداي قلبش رو نشينيده بود و فقط عكس فسقليش رو تو سونو ان تي ١٢ هفته ديده بود ازمايش سل فري داده بودم و ميدونستم دختره از هفته ١٤.چند شب قبلش خواب ديده بودم كه تو سونو ميگن بچم مشكل داره و بايد سقط بشه استرس داشتم اما ميگفتم اينا بخاطر نگرانيه و به خودم روحيه ميدادم. رو تخت كه خوابيدم برا سونو و دكتر دستگاه وو كشيد ديدم سوالاي عجيب ميپر و گفت بچه مشكل داره به خودم گفتم حتما اشتباه كرده و دختر من هيچ مشكلي نداره ميرم جاي ديگه وقتي گزارش سونو رو داد دستم ديدم نوشته مرگ جنين و عزم ضربان قلب. دنيا رو سرم خراب شد هنوز تو شوكم. فردا صبحش ساعت ٥/٥ بعد از چند ساعت درد شديد بچم بدنيا اومد حس اون لحظه عذاب اورت ين حسيه كه تا حالا تجربه كردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😭😭😭😭😭😭الهي ناراحت شدم 

انشالله خير باشه

انشالله خدا دوتا نازدونه گل بهت بده ك اروم بشي غصه نخور دوستممم😭

هنوز من هستم.هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید درهر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکندو جنسش عوض نمی شود ومی دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازد،چون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای،چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت راببینم …می خواهم شاد باشی …این را من می خواهم …تو هم می توانی این را بخواهی. خشنودی مرا،،من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که میخوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود …نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا میخواند به زیستن!😭😭

خیلی ناراحت شدم عزیزم...خدابهت صبر بده ان شاءالله دوبتره بارداربشی ونینیت سالم بیاد تو بغلت...

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2740

ايشاله خيره عزيزم،اما دوستان يه سوال من وقتي براي كسي از اين اتفاقا مي افته ميگم چرا ناراحت طرف؟!ازدواج كردم اما هنوز تو اين موضوع إحساسي ندارم،حتي خواهرم وقتي يه سقط داشتم تعجب مي كردم چرا ناراحته،احساس مي كنم من غير عادي شدم يا سنگدل

ي لحظه از دهنم بيرون نميره همش فكر ميكنم  تقصير من بوده حتما بد خوابيدم حتما تغذيم بد بوده چرا ...

عزیزم درکت میکنم و منم همین حال شما رو تجربه کردم و نباید به خودت بگیری و ربطی به شما نداره این قضیه و خیلی پیش میاد این موارد جدیدا و طبیعیه گلم و امیدوارم خداوند صبر و تحملت رو بالا ببره گلم و فکرش رو نکن🌷

یک روز من سکوت خواهم کرد و تو آن روز برای اولین بار مفهوم "دیر شدن" را خواهی فهمید!

حستو کااااااااملا درک میکنم عزیز دلم . من خودم هفته یازدهم سقط داشتم .

له شدم از غصه . 

من دقیقا بیست و نه تیر پارسال سقط شد . تقریبا یکسال قبل .

خدا بهت صبر بده عزیزم .

چون هیچ کس جز کسی که این تجربه رو داره ، نمیتونه درک کنه . 

ولی چاره ای جز صبوری نیست 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

دو شبه لباساش رو بغل ميكنم و ميخوابم من چطور منتظر ابان ماه بشم ماهي كه قرار بود به دنيا بياي. قرار بود خوشكل ترين لباساي دنيا رو تنت كنم قرار بود به اون چشمات كه مثل مال خودم ميشد نگاه كنم . انگشتم رو بذارم تو مشت كوچولوت و محكم بگيريش و نذاري من از كنارت تكون بخورم تصور اينكه ازم دورت كردن و الان گوشه ازمايشگاه دارن روت ازمايش ميكنن اتيشم ميزنه