2733
2734
عنوان

شغل پرستاری یا شوهر پولدار و خانواده دار و باپرستیژ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 90 پست
چهار خط حرف زدی نصف بیشترش توهین. جای بحثی نمی مونه.😀 فاقد هرگونه ارزش میدونم صحبت با شما رو. پی ...

البته حق میدم

زورت گرفته

شاید تا حالا یکی تنبلیت رو رک بهت نگفته بود

طبیعیه بهت بربخوره

اما متاسفم چون تاثیری تو واقعیت ماجرا نداره

این کاربری دست دو نفره✌🏼
شما به چی دخترا نگاه میکنید؟ زیبایی دیگه! هرکی زیباتر بود تا مادامی که همچین نگاهی دارید بهتون به ...

شما مگر تفکرات من رو میدونی ک میگی من به زیبایی نگاه میکنم؟ نه من شما رو میشناسم نه شما بنده رو.

این چیزی ک شما میگی برداشت های ذهنی خودتون!

من ک قرار نیست اینجا خودم رو برای کسی ثابت کنم سرکار خانم.

و در ضمن من اینجا نماینده مرد های جامعه نیستم ک بخوام از مرد ها و معیار هاشون دفاع کنم.

من فقط میتونم درباره تفکرات و معیار های خودم صحبت کنم.

مدرسه ما همین است، این "چهار دیوارِ گوشتی"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته حق میدم زورت گرفته شاید تا حالا یکی تنبلیت رو رک بهت نگفته بود طبیعیه بهت بربخوره اما متاس ...

چیی میگی شما؟

تنبلی؟ 

مگر شما منو میشناسی؟ 

واقعا خودتون متوجه نیستید چی میگید.

من از چی زورم بگیره؟ از این ک شما به چشم کیف پول به مرد ها نگاه میکنی؟

شما مگر تفکرات من رو میدونی ک میگی من به زیبایی نگاه میکنم؟ نه من شما رو میشناسم نه شما بنده رو. ای ...

اینا واقعیت جامعست

شما اگه نمیپذیری معنیش این نیست که برداشت ذهنی منه

کلا حرف های شما شعارگونست

زن و مرد برای آرامش ازدواج میکنن و فلان و بیسار

تو جامعه اینطور نیست

نمیگم باهاشون مخالفم اما حرفاییه که فقط واسه حرف خوبه تو عمل جواب نمیده

دیگه هیچ تاپیکی اینجا نمیزنم،اینجا هم مینویسم که اگه روزی یادم رفت و زدم سریع چشمم بخوره بهش!
اینا واقعیت جامعست شما اگه نمیپذیری معنیش این نیست که برداشت ذهنی منه کلا حرف های شما شعارگونست ز ...

من مجبور نیستم طبق جامعه عمل کنم.

معیار شما برای انتخاب یک فرد چیه؟ مقدار پولی ک میتونه خرج شما کنه؟ 

شاید اگر درباره معیار های شخصی تون صحبت کنید بحث روشن تر پیش بره؟

چیی میگی شما؟ تنبلی؟  مگر شما منو میشناسی؟  واقعا خودتون متوجه نیستید چی میگید. من از ...

نمیخواد بشناسم

حرف ها میتونه نشون بده

من به کسی به چشم کیف پول نگاه نکردم ولی از اونجایی که حرفام به شما فشار آورده که برداشت و ملکه ذهنت این جمله شده😂

من میگم  مردموظفه یه رفاه نسبی تامین کنه

من نمیدونم شما کدوم ایالت آمریکا زندگی میکنی اما من ایران زندگی میکنم

اینجا یه آقا اگه پول اجاره یه خونه رو نتونه تامین کمه خواستگاری نمیره،بره هم بهش دختر نمیدن

حالا شما مبخوای بگی وظیفش این نیست؟

شما اینو بگو ولی عمل اینو نمیگه😂

این کاربری دست دو نفره✌🏼
نمیخواد بشناسم حرف ها میتونه نشون بده من به کسی به چشم کیف پول نگاه نکردم ولی از اونجایی که حرفام ...

من هیچ وظیفه ای در قبال هیچ کسی ندارم😃

من نماینده مرد ها نیستم یا هیچ احمق دیگه ای ک هورمون هاش جابجا شده و به مادرش گفته برام زن بگیر.

من فقط از طرف خودم صحبت میکنم.

دختری ام ک بخواد منو بخاطر داشته هام یا نداشته هام انتخاب بکنه یا نکنه برای من فاقد ارزش👌

من مجبور نیستم طبق تفکرات و حماقت های دیگران زندگی کنم.

من هیچ وظیفه ای در قبال هیچ کسی ندارم😃 من نماینده مرد ها نیستم یا هیچ احمق دیگه ای ک هورمون هاش جا ...

اینطور که پیداست شما تافته ی جدا بافته ی این کشور و جامعه اید،تفکرات و وضعیت کاملا متفاوت

بله موفق باشید!

امیدوارم در عمل حرفاتون به کارتون بیاد

این کاربری دست دو نفره✌🏼
اینطور که پیداست شما تافته ی جدا بافته ی این کشور و جامعه اید،تفکرات و وضعیت کاملا متفاوت بله موفق ...

با تافته جدا بافته بودت مشکلی ندارم😄

من به عنوان یه انسان قرار روی زمین زندگی انسانی خودم رو داشته باشم. نه این ک بیام ببینم چه کسی از من چه انتظاری داره و چه وظیفه ای رو میخواد برای راحت طلبی های خودش روی دوش من بذاره😉

و بگه تو مرررررررردی! وظیفته! مرررررررررد😆

خلاصه شما هم موفق باشی.

با تافته جدا بافته بودت مشکلی ندارم😄 من به عنوان یه انسان قرار روی زمین زندگی انسانی خودم رو داشته ...

والا که راحت طلب که بیشتر شما به نظر میای😂

در ضمن اگه منظور تیکه کنایه هاتون شخص منم

مطمئن باشید من و شما نهایتا تو این سایت حرف بزنیم در واقعیت برخوردی با هم نخواهیم داشت

من قطعا برای زندگیم دنبال مردی هستم که بتونم بهش تیکه کنم و اگه زمانی نرفتم سرکار و به هر دلیلی پول خواستم نگه این وظیفه من نیست تو راحت طلبی و فلسفه بچینه😂👍🏻

این کاربری دست دو نفره✌🏼
والا که راحت طلب که بیشتر شما به نظر میای😂 در ضمن اگه منظور تیکه کنایه هاتون شخص منم مطمئن باشید ...

مگر قرار من و شما باهم برخوردی داشته باشیم. چرا توهم میزنی خانم😂

ریپ میزنی منم جواب میدم همین.

من توی پیام های قبلی گفتم با این ک مردی هزینه های زنی رو کاملا تامین کنه مشکلی ندارم. شایدم روزی خودم این کارو کردم.

ولی برای کسی ک ارزش شو داشته باشه. و خودش رو ثابت کرده باشه.

بحث طولانی شد. 

شب شما خوش

مگر قرار من و شما باهم برخوردی داشته باشیم. چرا توهم میزنی خانم😂 ریپ میزنی منم جواب میدم همین. ...

توهم؟😂😂😂😂😂😂😂😂

من شما رو حمال در خونمونم حساب نمیکنم که حتی بخوام توهم بزنم

خواستم نترسی فکر نکنی تو واقعیت به یکی مثل من برخورد میکنی

امشب راحت خوابت ببره جناب از فکر خرج کردن پولات سکته نکنی😂👍🏻

دیگه هم منو ریپلای نکن

بله طولانی شد و واقعا همصحبتی با آدم چیپی مثل شما اذیتم کرد

این کاربری دست دو نفره✌🏼
توهم؟😂😂😂😂😂😂😂😂 من شما رو حمال در خونمونم حساب نمیکنم که حتی بخوام توهم بزنم خواستم نترسی فک ...

ولش کن چه اعصابی داری  

این کلا روانیه انگار

دیگه هیچ تاپیکی اینجا نمیزنم،اینجا هم مینویسم که اگه روزی یادم رفت و زدم سریع چشمم بخوره بهش!
توهم؟😂😂😂😂😂😂😂😂 من شما رو حمال در خونمونم حساب نمیکنم که حتی بخوام توهم بزنم خواستم نترسی فک ...

سرکار خانم من نظرم رو گفتم. و ابدا به شخص شما توهین نکردم.

با این نوع صحبت کردن ،شما نمیتونی شخصیت من رو تخریب کنی، بلکه برعکس شخصیت و شعور خودتون رو به نمایش میزارید.

کسی که مثل شما فکر نمیکنه دشمن شما نیست.

به هر حال در شخصیت خودم نمیبینم ک به کسی توهین کنم.

آرزوی بهترین ها. موفق باشید.

2706