2733
2734
عنوان

هر کی دوس داره به کانادا مهاجرت کنه .. بیاد اینجا تا کلی اطلاعات بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 72416 بازدید | 357 پست
سلام عزیزان ...
من لینک فرمش و گذاشتم ...تلفنش هم که مجانیه .. یک امتحان بکنین یه وقت دیدین شما هم با ما هم پرواز سشدین ... هههه... فرم و پر کنین باهاتون تماس می گیرن ... فکر کنم تلفن می زنن بهتون
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم خیلی دوس دارم برم اما همسر راضی نمیشه.یه مشکل دیگه اینه که زبان.
شنیدم بعضیا با تور میرن و اونجا از تور جدا میشن.یا با ویزای 20 روزه میرن و دیگه بر نمیگردن.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
2742
تازه همشو که یکجا نمی گیره در 3قسط هست ... اولی زمان ایجاد دومی وقتی شماره پروندت اومد و سومی زمان ویزا
2740
عزیزم من متاهلم بچه هم دارم...در ضمن عزیزم من و شوهرم یک کلمه هم فرانسه بلد نیستیم .. فقط و فقط اینگلیسی...اون هم برای کسی که صاحب پرونده است مهمه نه برای همسرش
5 تا 6 هزار دلار می شه پول وکیل که تو 3 قسط می دی هر بار 2 تا و کلیه کاراتون با اونه ... خودش فرماتون و پر می کنه با سفارت مکاتبه می کنه و کلا تضمینی هست...
2706