2733
2734
عنوان

هر کی دوس داره به کانادا مهاجرت کنه .. بیاد اینجا تا کلی اطلاعات بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 72378 بازدید | 357 پست
جودی جون موفق باشیییییییییییییی گلم
منم پاره وقت تو دفتر مهاجرتی کانادا هستم
فرم ها ی کبک رو به فرانسه می زنم
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
عزیزم چندین روش داره مهاجرت .. در یک روش که وکیل براتون ویزا کار می گیره یعنی کارتون از قبل آمادس به شرطی که جزو لیست کارهایی که اونا می خوان و مشاغلی که می خوان شغل شما هم باشه
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زبان که باید مدرک آیلس باشه اگه اشتباه نکنم.قبلا هم میشد در حال یادگیری اقدام کرد اما تازگی باید مردکت رو هم بفرستی براشون برای پرونده.
آره ما هم اینجا زندگی نسبتا خوبی داریم.اونجا باید چیکار کنیم به قول مایا باید از صفر شروع کرد؟
با چه مقدار پول میشه زندگی نرمال و خوبی داشت؟
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
شوهرم میگه میریم اونجا از هم جدا میشیم
هر کی میره خارج از فشار زندگی و خیلی چیزای دیگه از هم جدا شدن...اینجا برا خودمون راحت زندگی میکنیم بریم اونجا فردا بگن تو رستوران ظرف میشوره
2740
جودی جون من عمه شوشو اونجاست

از طریق فامیلی چه طور میشه رفت

و اینکه شما برای هر نفر 5 6 هزار دلار دادید

وقتی رفتین باید برین تو کمپ زندگی کنید نه
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
عزیزان زبان ، تحصیلات همه امتیاز داره ولی بستکی داره کسی که فامیل نداره و فوق لیسانس نداره خوب باید امتیاز زبتن و بیشتر بیاره تا به حداقل امتیاز برسه
من از طریق اسکیل ورکر بودم .ولی الان استانی و سرمایه گزاری خیلی سریعتره یعنی کمتر از یک سال کانادایی
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.
2706