2737
2734
عنوان

تصمیم جدی برای لاغری و تثبیت وزن😻💪

| مشاهده متن کامل بحث + 125058 بازدید | 1351 پست
گول این زهرا بلا رو نخور،بلاست بلاااا🤣ورزش کن دختر.میزان کم کردن وزنم توی افراد مختلف و با توجه به ...

😂😂😂عزیزم من تنبلم وگرن ورزش ن تنها ب لاغری کمک میکنه بلکه برا سلامتی هم خوبه منم از دیروز سعی میکنم طناب و حلقه بزنم ک بخاطر حلقه زدن کبوده کبود شدم ازدردش نمیتونم بشینم😢

کاملترین و ارزون ترین پاورپوینتارو از فروشگاه زیر دانلود کنیدhttp://fan.sellfile.ir حتما یه سربزنید و قیمتارو مقایسه کنید❤پاورپوینتای درخواستی فقط و فقط دوتومن طراحی میشه مهم نیس صفحش چقد باشه.همه ی پاورپوینتا دارای تصاویر ودرصورت نیاز رسانه های دیگر هستن.واقعا برای طراحیشون وقت گذاشته شده وازبهترین مطالب استفاده شده.طراحی ظاهریشم خیلی عالیه مطمئنم مورد پسند دانشجوهای عزیزمون هست❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حلقه چند خریدی؟میشه عکسشو بدی؟

یادم نمیاد دقیق چن گرفتم ولی بین ده تا پونزده تومنه

کاملترین و ارزون ترین پاورپوینتارو از فروشگاه زیر دانلود کنیدhttp://fan.sellfile.ir حتما یه سربزنید و قیمتارو مقایسه کنید❤پاورپوینتای درخواستی فقط و فقط دوتومن طراحی میشه مهم نیس صفحش چقد باشه.همه ی پاورپوینتا دارای تصاویر ودرصورت نیاز رسانه های دیگر هستن.واقعا برای طراحیشون وقت گذاشته شده وازبهترین مطالب استفاده شده.طراحی ظاهریشم خیلی عالیه مطمئنم مورد پسند دانشجوهای عزیزمون هست❤💜
2728
😂😂😂عزیزم من تنبلم وگرن ورزش ن تنها ب لاغری کمک میکنه بلکه برا سلامتی هم خوبه منم از دیروز سعی میک ...

ایول تبریک میگم این درد نشونه اینه که داری ورزشکار میشی.نذار بهت غلبه کنه.ادامه بده

انقد بخند که ابرا ببارن, مقصد جاییه که غم ها نباشن 
111.3

چقد خوب😍منم الان 77شدم😆خیلی لاک پشتی دارم کم میکنم😕

2738
چقد خوب😍منم الان 77شدم😆خیلی لاک پشتی دارم کم میکنم😕

اصولا لاکپشتی کم کنی موندگار تره.بعدشم اونایی که مث من اضافه وزن بالا دارن اوایل خیلی خوب کم میکنن.هرچی به هدف نزدیکتر بشیم سرعت کمتر میشه و بدن مقاوم تر.این کاملا طبیعیه پس مأیوس نشو و با قدرت ادامه بده💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼

از ورزش بگم پیادا روی اغلب میرم

اما ورزش سریع ندارم

ان شا الله با انگیزع دهی شما پیش میرم

امروز صبح همسری صبحانه پیشم بود و زیاد خوردم 

اما ناهار و شام جبران می کنم

کلا زیر 1200 کالری باید بخورم

کاش بیشتر بیاین و به هم انگیزه بدید

خدایا شکرت....ان شا الله من عید 60 کیلو هستم. وزن اولیه 69 وزن الان 65.5

سلام صبحتون بخیر من تازه عضو شدم ولی سه ساله خواننده خاموشم ولی تراول شمارومیخوندم من خیلی چاق شدم مخصوصابعداز شیرگرفتن پسرم ۹۳کیلوشدم ومدام هم باعذاب وجدان میخورم توروخدا کمکم کنید

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  

می‌دونم مطمعنم اگر لاغربشم اوضاع زندگیم بهتر میشه آزادم کمه بچه هاکمکم کنید من همش۲۶سالمه ولی همه میگن۳۰یا۳۵بهت میخوره خیلی داغونم ...

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
از اصافه وزنم خسته شدم با اجازتون همراهتون میشم وزن الانم 69 هست قدم 157 دوست دارم بین ...

سلام عزیزم.خوش اومدی.شروع کن که با یکم همت زودی به هدفت میرسی

2706