2737
2734
عنوان

تصمیم جدی برای لاغری و تثبیت وزن😻💪

125041 بازدید | 1351 پست

از نوجوانی به بعد همیشه تپل بودم.خوشگل بودم و سفید اما چاق.با یه خانواده خیلی خوب. حتی مادر چندتا از خواستگارام شرط میذاشتن که لاغر کنم! منم ردشون میکردم با اینکه پسرا واقعا دوسم داشتن,ولی مایل بودن تغییرم بدن.و من نمیخواستم به خاطر حرف کسی تغییر کنم.خیلییییی مقاله و مطلب در مورد لاغری خوندم و برام عجیب و استفاده در طولانی مدتش به نظرم محال بود! درنهایت با کسی ازدواج کردم که علاوه بر نظر خانوادش پای من موند و جنگید برام. با اینکه من همون دختر چاق 100کیلویی بودم که خیلی ها نمیپسندیدن!و این برام ارزش داشت که خصوصیتهای خوب منو باور کرد و دید وظاهر بین نبود.و من عاشقش شدم و لذت بردم از زندگی و آرامشم. برای عقدم طبق خواسته خانواده ام رفتم پزشک تغذیه و حدود شش ماه طول کشید که برسم به 93 .همچنان معتقد بودم که نمیخرام وزن کم کنم به خاطر دیگران و دنیا دو روزه و اینا... اما واسه اینکه خانوادم ناراحت نشن تن به این اجبار دادم😞فاصله عقد تا عروسیم باز شدم حدود 98اما افسرده نبودم ناراحت نبودم و همچنان لذت میبردم, حتی روز عروسیم یه لباس پوشیده و میکاپ و شینیونی که جوونتر و لاغرترم کنه انتخاب نکردم,جوری بودم که دلم میخواست, دلم میخواست بهترین روز زندگیم رو خودم انتخاب کنم چجوری باشم, بی خیال حرف مردم که همیشه حرفی برای گفتن دارند.    حالا بعد دو سه سال زندگی تصمیم گرفتم دیگه مامان بشم😍احساس میکنم دیگه میخوامش از ته قلبم, و حالا میخوام بعد این همه وقت الان که خواسته ام و اراده ام با هم منطبق شده و جهت داره, شروع کنم....دیگه وقتشه....وقتشه از خونده هام و باورهام و تجربیات دیگران استفاده کنم, نه برای نظر مزخرف مردم, نه برای نگاه تحقیر امیز عده ای که مغزشون معیوبه و ظاهربینن و نه حتی برای خانواده یا همسرم, این بار برای خودم تغییر میکنم, فقط برای خودم😍😍😍فعلا کالری شماری مد نظرمه و باهاش حال میکنم.چون فقط چیزایی میخورم که دوست دارم.تقریبا یازده روزه به طور جدی از اپ کرفس استفاده میکنم.از اردیبهشت باهاش آشنا شدم.یازده روز پیش تصمیم قطعی گرفتم برای کم کردن وزن و پریود منظم و ان شاءالله بعدش بارداری. 111/300بودم, دوشنبه این هفته شدم 109/5.البته اوایل خیلی ادم خوب کم میکنه مث دوسال پیش که دکتر بهم یه رژیم که روی کاغذ پیاده کرده بود داد, به قول خودشم همش بخور بخور بود و از نظر خودش راحت! صبحانه ناهار و شام مرتب و طبق قانون😑😑خب این برای من لجوج یکم سمه😁🙃خلاصه زیاد کم نکردم با روش دکی. حالا میخوام با روش کرفس و متد خودم پیش برم, و البته ورزش👍ورزش واقعا سخت نیست اگه دوست دارین راهنماییتون کنم.به باشگاه و هزینه کردن و وسایل عجیب غریبم نیاز نیست واقعا. کافیهاز یه ربع تا یه ساعت وقت بذاری, بیشترم نه😉

انقد بخند که ابرا ببارن, مقصد جاییه که غم ها نباشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوست با اراده منم بعد زایمانم و چون شیر میدم خیلی لاغر شدم اما باز به وزن قبل زایمانم حدود 6کیلو مونده الان 70هستم قصد دارم بشم 64 میگن اگه خاکشیر رو با اب ولرم صبح ناشتا بخوری خیلی عالیه 

با ی رب که کم ننیشه وزن

چرا عزیزم میشه. ببین حتی اگه تایمت خیلی پره و همون یه ربع برات خالی میشه میتونی یه ربع بدوی. حتی داخل خونه. یه ربع دویدن با سرعت حدودا 6کیلومتر درساعت حدود 170 کالری میسوزونه, علاوه بر این خود به خود شاد میشی و مهمتر اینکه وقتی یه هفته هر روز یه ربع بدوی یا پیاده روی کنی یه هفته ده رو بعد مشتاق میشی بیشتر برای ورزشت وقت خالی کنی

رژيمت چي جوريه يعني فقط اب كرفس ميخوري☺️🤔

آب کرفس و بقیه چیزهای چربی سوز از لحاظ آماری کمک چندانی نمیکنه برخلاف تصور عموم. منظور من اپلیکیشن کرفس بود

2738
چرا عزیزم میشه. ببین حتی اگه تایمت خیلی پره و همون یه ربع برات خالی میشه میتونی یه ربع بدوی. حتی داخ ...

من تو خونه انگیزه ندارم ،باشگاه هم سختمه،دنبل و کش خریدم همینطور مونده

سلام دوست با اراده منم بعد زایمانم و چون شیر میدم خیلی لاغر شدم اما باز به وزن قبل زایمانم حدود 6کیل ...

سلام مامانی, خیلی هم عالیه, ولی کاش اول یه مشورت بادکترت بکنی که نی نی کمبود پیدا نکنه

من تو خونه انگیزه ندارم ،باشگاه هم سختمه،دنبل و کش خریدم همینطور مونده

منم مثل تو  اصلا باشگاه رو دوست نداشتم هیچوقت. توخونه موزیک یا فیلم مورد علاقت رو بذار و راه برو, اصلا گذر زمان رو نمیفهمی

2706