2737
2734
عنوان

بچه ها دارم از نا امیدی میمیرم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 26 پست
ن عزیزم هنوز نتیجه نگرفتم ولی هرماه بعد کلومیفن یا لتروزل روز سیزده دوره ک میرفتم سونو فولیکول 18 دا ...

خب خیلی خوبه ایشالا ک زود زود نتیجه بگیری

فولیکول من ۸بوووود😢😢

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

اره بابا ترس نداره الان اکثرا تنبلی تخمدان دارن راحت ترین درمان داره عزیزم منم خیلی گریه میکردم روزی ۳ تا متفورمین خارجیش میخوردم که درمان pco و فمارا باردار شدم 

تمام دلخوشیم پسرم😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم نگران نباش،امیدت به خدا باشه،برات صلوات فرستادم؛انشالله به زودی دامنت سبز بشه و خبر بارداریتو بهمون بدی😍

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
2728
ن عزیزم هنوز نتیجه نگرفتم ولی هرماه بعد کلومیفن یا لتروزل روز سیزده دوره ک میرفتم سونو فولیکول 18 دا ...

رازیانه پرولاکتین میبره بالا مشکل تازه درست میکنه نخور عسل و سیاه دانه بخور و عرق فراسیون 

از پیج chichak28 دیدن کنید پشیمون نمیشید 
ی سال تقریبا، البته عکس رنگی گرفتم، ی ماه نشده حامله شدم بااینکه همسرمو مشکل اسپرم هم داشت...

به سلامتی فارغ بشی ان شالله و ی بچه سالم خوشگل وتپل ومپل باشه قدم دار باشه ممنون که جواب دادی برا منم دعا کن 

2740
به سلامتی فارغ بشی ان شالله و ی بچه سالم خوشگل وتپل ومپل باشه قدم دار باشه ممنون که جواب دادی برا من ...

الان ک نی نی م 7 ماهشه. میترسم دوباره حامله بشم، دوس ندارم، یعنی اصلا وقتش نیست

از یکی شروع کرد؟؟سونو نرفتی؟

از همون اول دو تا 

ولی چن بار کلومفین خوردم جواب نگرفتم ماهی. کخ دارو نخوردم حامله شدم منتهی افتاد 

بعد سقط روز ی ۳تا لتروزول داد باردار نشدم ماه بعدش کلومفین با لتروزول داد

این ماه هم متفورمین با لتروزول روزی ۳تا

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
الان ک نی نی م 7 ماهشه. میترسم دوباره حامله بشم، دوس ندارم، یعنی اصلا وقتش نیست

اشکال نداره هدیه خداست زنداداش منم همین طوری شد الان دومی 6 ماهش دوتاشون باهم بزر گ میشن