2703
2553

بچه ها من pco هستم و ۳ماه قرص پروژسترون برا مرتبی پری خوردم بعدش دکترم‌برام لترزول نوشت و گفت از شب ۴پری شبی یکی لخور و روز ۱۳برو سونو 

امروز خیرسرم رفتم سونو اونم با چ امیدواری و دلخوشی.....

گفت کیستات یه ذره کم‌ شدن ولی بازم‌تخمدانات پر از کیستای ریزه

اندازه فولیکولمم ۸بود

خییییلی گریه کردم چون واقعا انتظار نداشتم با خوردن این قرصا بازم‌همون آش و همون‌کاسه 😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها یه نفر بهم‌گفت‌شبی ۱لترزول خیلی کمه و باید ب دکترت بگی شبی ۲تا بنویسه ک جواب بگیری.....

واااای خدایا چرا این قرص اثر نداشت برام......میترسم خیییییلی میترسم‌اگه‌واقعا نازا باشم و صاحب بچه نشم چیکار کنم با این خونواده شوهر‌ که از قوم‌الظالمین بدترن و فقط منتظر یه ضعفن....

بچه ها براتون دعا‌میکنم‌‌ک خدا خودش مراد دلتونو بده شما هم برای من دعا کنین 😢😢😢😢😢

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

استرس خیلی بده.. ببین من پریود نامنطم داشتم با یک عالمه مشکل دیگه..اوایل هم که رفتم دکتر بهم گفت احتمالا باید پیش متخصص نازایی بری...من هم گریه کردم و کلی تلاش..اما اخر یکی از دکترهای فامیل امون بهم گفت فقط استرس رو بگذار کنار...الان دوتا نی نی دارم..

میخواهم زندگی کنم..نمیخواهم فقط زنده باشم.
2714
من تنبلی اونجوری نداشتم ولی بهم روزی دوتا قرص از 5پریود برا 5روز داداین چهارمین ماهه

نتیجه گرفتی فدات؟؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
استرس خیلی بده.. ببین من پریود نامنطم داشتم با یک عالمه مشکل دیگه..اوایل هم که رفتم دکتر بهم گفت احت ...

مگه میشه بهش فکر نکرد من ک نمیتونم

میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستید ممنون

نترس عزیزم من اصلا تخمک نداشتم با روزی ۴ تا لتروزل منم مثل شما کارم گریه و زاری بود ولی ماهی که بی خیال شدم استرس گذاشتم کنار با روزی ۲ تا لتروزل اما خارجیش که فمارا اسمشه حامله شدم خارجیشو تونستی پیدا کن اثرش بهتره

تمام دلخوشیم پسرم😍😍😍😍
از رحمت خدا ناامید نشو، منم خیلی گذشت تا حامله شدم، حالا هم بچه م 7ماهشه، الانم پریودم عقب افتاده شا ...

خداروشکر عزیزم

برای منم دعاکن گلم...😢😢

ن عزیزم هنوز نتیجه نگرفتم ولی هرماه بعد کلومیفن یا لتروزل روز سیزده دوره ک میرفتم سونو فولیکول 18 داشتم ولی این ماه راریانه خوردم روز 10 سیکل فولیکول 19 داشتم 

میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستید ممنون
نترس عزیزم من اصلا تخمک نداشتم با روزی ۴ تا لتروزل منم مثل شما کارم گریه و زاری بود ولی ماهی که بی خ ...

خدارو هزارمرتبه شکر عزییییزم😍😍

خییییلی امید گرفتم بخدا

2706