2737
2739
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80352 بازدید | 8712 پست
عکس درد داره مونا جون ولی بعضی ها هم اصلا درد نداشتن میگن اگه بستگی داشته باشی درد داره وگرن درد ندا ...

نرگس چطوری؟ 

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
از روشنا بپرسی دقیقشو میگه بهت اناناس هم دهانه رحم و شل میکنه و باز میشه

ممنون عزیزم😙😙😙😙😙

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم..اره انگار یه دنیای جدیده..تجربه های جدید و نا اشنا

سلام مینا خوبی؟؟؟منم خواستم بت بگم تا هفته قبل دغدغت بی بی چک و علائم و تاریخ پری تاخیر.......ای چیزا بود الان چند هفته ای ،سنو،تشکیل قلب  

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
نرگس چطوری؟ 

سلام نگاااار جونم

خوبم شکر خدا روزای آخر سیکلمو دارم میگذرونم😊

شما چطوری عزیزم؟

نگاااار  کاش تو این تایپیکت منم باردار بشم😍

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
2728
سلام نگاااار جونم خوبم شکر خدا روزای آخر سیکلمو دارم میگذرونم😊 شما چطوری عزیزم؟ نگاااار  کا ...

سلام عزیززززم😍😍

ان شاالله که تموم شه این انتظار

خودمم دارم کم میارم 

چندم موعدته؟ 

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
دعا کن فدات گفت دو هفته دیگه انشالله روزی خودت نگار بخدا همیشه بفکرتونم و دعاتون میکنم

ايشالا به سلامتي باشه عزيزم

خيلي برات خوشحالم دوستم

توروخدا براي منم دعا كنين

صبح زنگ زدم جواب آز غربال ببينم حاضره يا نه؟ گفت حاضره ولي دكتر ي موضوعي رو بايد بهت مشاوره بده حتما خودت بيا

دارم سكته ميكنم هيچييييييي نتونستم بخورم

سركار هم هستم همه تلفنهارو قطع كردم موبايل كاريم دادم همكارم جواب بده 

دارم سكته ميكنم فردا ميرم آزمايشگاه بعدم ساعت ٤ بايد برم پيش دكترم

هررررر دعائي كه فكر كنين كردم هررررر نذري كه فكر كنين كردم فقط ميخوام سالم باشه 

احساس ميكنم اگه سالم نباشه همه اعتقادامو از دست ميدم خداي نكرده

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
2738
چ زیاد.مال من نزدیک رنج ازمایشگاه بود.نمیدونم باید قرص مصرف کنم یا نه

مال منم ٦٠٠ بود بك ماه دارو خوردم خيلي اومد پايين 

تازه باردار هم شدم باز ي ذره بالا بود هنوز

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
سلام عزیززززم😍😍 ان شاالله که تموم شه این انتظار خودمم دارم کم میارم  چندم موعدته؟

اگه سی روزه باشه دورم ۸ موعدمه

موعد شما چندمه؟؟؟

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦

وای بچه ها من چرا پری نمیشم...

الان شد  8 روز ...

بچه ها روز  4 گذاشتم منفی بود ولی قبل از موعدم  یعنی 6 روز مونده بود  به پری هاله کمرنگ داشت..
 الان من چیم ..

تا چن روز دیگه صبر کنم پری بشم...

یا باردارم ...

دور نافم و سینم درد میکنن  اصلا اشتها ندارم....

بعضی وقتها سر دلم سنگینی می کنه

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
اگه سی روزه باشه دورم ۸ موعدمه موعد شما چندمه؟؟؟

من که تازه پری شدم فک کنم 25تیر باشم

دعا کنین با بی بی مثبت بیام تو این تایپیک 

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
 وای بچه ها من چرا پری نمیشم... الان شد  8 روز ...  بچه ها روز  4 گذاشتم منفی ...

چرا نمیری از

یبار اینجوری شدم رفتم منفی بود ازم

حوصله دوباره رفتن و  الکیها را ندارم... ولی اوندفعه اصلا سینه درد و این حالت را نداشتم....
 آیا این حالت میشه برای بارداری باشه یا دارم پری میشم... نگار جون

2706