2737
2734
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80352 بازدید | 8712 پست

سلام دوستان 

من امروز بالاخره دکتر آزمایشامو دید ، عکس رحمم که مشکلی نداشت ولی پرولاکتین م بالا بود ، پروژسترون م پایین بود ، بهم قرص و آمپول داد که باید تا پریود بعدی صبر کنم گفت تخمک گذاری نداری   

گفت آزمایش شوهرم هم نرماله ولی یه کم ضعیف گفت بره دکتر قرص بخوره.

خیلی ناراحتم خیییییییییلی  

کی می‌رسد آن زمان که تو را نظاره کنیم، ما تورا بنگریم با پرچم برافراشته و تو مارا بنگری در حالی که بر گردت حلقه وار، تو را در میان خود چون نگینی دربرگرفته ، تو امام همه باشی. حضرت بقیه الله ( عجل)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ها سینه هام دارن میترکن هردوشون...

کسی این حالت را داشته حالت پری را دارم...نمیشم...

اول سینه چپم امروز راست هم اضافه شده..

تا الات این حالت را نداشتم

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
دوستان به نظرتون اين ازمايش چطوره تعداد ١٢٠ميليون سرعتa ١٢ سرعتb ٥٤ مورلولوژي ٨٥درصد نرمال

حجمش چند سی سی بود؟ 

خوبه ازمایشش

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2742
سلام دوستان  من امروز بالاخره دکتر آزمایشامو دید ، عکس رحمم که مشکلی نداشت ولی پرولاکتین م بال ...

ناراحت نباش 

الان اين چيزا عاديه

تقريبا همه يه مساله اي دارن براي بارداري ولي خداروشكر درمان داره

ازمايش شوهرت چطوري بود كه گفت ضعيفه؟

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
سلام دوستان  من امروز بالاخره دکتر آزمایشامو دید ، عکس رحمم که مشکلی نداشت ولی پرولاکتین م بال ...

نگران نباش سریع حل میشه پرولاکتین

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

سلام بچه ها تو اینترنت خوندم کسایی که دوره کمتر از 28 روزه دارن وقتی موعدشون بگذره و پری نشن به معنای تاخیر نیس مهم این به تاریخشون که سری پیش پری شدن برسن اگه نشدن میشه تاخیر من دوره ام 4 یا 5 ماهه 26 روزه هست ماه پیش 3خرداد شدم یعنی باید تا 3 تیر صبر کنم تا بشم اگه نشدم بعد تاخیر حساب میشه شما چیزی میدونین راجب این قضییه

2740
٣/٥ 

وضعیتش که خیلی خوبه

وضعیتش که خیلی خوبه

دكتره بيشتور خيلي منو ترسوند 

اصلا يجوري گفت بايد بري دنبال درمان و صبر داشته باشي گفتم ده سال ديكه باردار ميشم لابد 

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
دكتره بيشتور خيلي منو ترسوند  اصلا يجوري گفت بايد بري دنبال درمان و صبر داشته باشي گفتم ده سال ...

مورفوش که عالیه

حجم و سرعتم همینطور

سلام میناجون به منم قرص یدوفولیک دادبعدخوردنش حالت تهوع میگیرم.امشب هنوزنخوردی؟،

فدات تا میخوری تهووع میگیری؟؟من امشب یکی خوردم فعلا نه تهوع ندارم

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
زهرا جون مهمونتون اومد

اره الان رفتن

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
وای مینااا صدای قلبش😍😍😍😍

دعا کن فدات

گفت دو هفته دیگه

انشالله روزی خودت نگار

بخدا همیشه بفکرتونم و دعاتون میکنم

به منم اوایل بارداری به مدت ۱۰ روز به خاطر درد ایزوکسوپرین داد واسه جلوگیری از سقط و زایمان زودرسه. ...

ینی بخورم اگه درد داشتم؟؟عیب نداره؟؟

گفت اگه دردت زیاد بود هر ۱۲ ساعت یکی بخور

2706