2737
2734
عنوان

شماهم مادرشوهراتون هروز زنگ میزنن میپرسن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 69 پست

يه هفته من زنگ ميزنم ، يه هفته مادر شوهرم

همون هفته اي يه بار خ ب ميسوزنم و قطع ميكنه

خواهرم اينقدر از دستم حرص ميخوره ميگه جوابشو بده

منم چون اخلاقشو ميدونم جوابشو نميدن تا بيشتر حرص بخوره ، خودمو ميزنم به كوچه علي چپ

زندگي يعني حس تو ،يعني لمس حضورت ، يعني خوشحالي من و بابا براي اومدنت

وا خجالت بکش 

مادرشوهره منم هر روز زنگ می زنه 

پسرشونم گرفتیم زنگم می زنند طلب داریم 

خب امار نده بگو بخند بلد نیستی فحش نده بنده خدا رو

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماها چرا این شکلی هستید 

والا منم پسر دارم پس فردا دلم تنگ بشه زنگ نزنم بهش

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728

استارتر  احتمالا دلت از یه جای دیگع پر،وگرنه زنگ زدن که از رو محبت،آگه واسه دخالت خب اجازه دخالت بهش نده،کلا بعضیا سنتی ان تفکر قدیمی دارن،شاید تو دلش هیچی نباشه،به نظر من سعی کن حساس نباشی،اونطوری خودت اذیت میشی

من نمیگم حق نداره کسی دخالت کنه تو زندگی ادم

ولی من الان حتی با اینکخ هر روز زنگ میزنه هیچی از کارامون خبر نداره

نمیپرسه شام چی خوردی و غذا چی دارین ولی همش زنگ میزنه ببینه شوهرم کی رفته کی اومده من کی میرم خونه مامانم ولی میگه دلم شور بچمو میزنه خیلی استرسیه همش رو مخم بود ولی الان دیگه بی خیال کاراش شدم و حرص نمیخورم چون دیدم عوض بشو نیست پس من چرا انقدر اعصابمو درگیر کنم🤔🤔🤔🤔

2738

خانومای گل مادر شوهر و خواهر شوهر باید متوجه بشن مادر و خواهر ما نیستن تا حرفاشونو به دل نگیریم ولی نهایتش اینه شما فکر کنید مادر و خواهر خودتونن و اینطوری بابت دخالت و فضولیشون ناراحت نمیشین.

مرد که تو باشی... زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانووووووووم بودن چه کیفی دارد...
شماها چرا این شکلی هستید  والا منم پسر دارم پس فردا دلم تنگ بشه زنگ نزنم بهش

موافقم با حرفتون

مرد که تو باشی... زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانووووووووم بودن چه کیفی دارد...

بخدا یه روز خودمونم مادرشوهر میشیما.

استارتر جان مهم اینه حد و حدود رو مشخص کنیم،با احترام باهاشون صحبت کن ولی آمار نده خب

چن تا درمیون جواب  بده و بگو دستم بند بود. بیرون بودم. گوشی خرابه. قطعه . نشنیدم. سایلنت بود. و... بعدش بگو شوهرت بهش  بگه که من جواب تلفن مادر زنمو نمی دم لذا شما هم به زنم زنگ نزنین که مجبور بشه جواب  بده و بعد متوقع بشه که منم به مادر زنم جواب بدم! 

خدا کنار ماست🌸
2706