2703
2553
عنوان

شماهم مادرشوهراتون هروز زنگ میزنن میپرسن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 69 پست

یکی دو بار قاطع جواب بدی دیگه نمیپرسن

مرد که تو باشی... زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانووووووووم بودن چه کیفی دارد...

با شوهرتون چیکار دارید،مهم اینه شما سرسنگین باشین و آمار ندین.

مرد که تو باشی... زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانووووووووم بودن چه کیفی دارد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال حرف همه    ولی  بیشتر خونه  بمون  حفاظ هم بزن  اخرش که چی

اخه ما موقتا اینجایم ..خودمم تنهایی میترسم تو خونه ۱۷۰ متری تک وتنها..۶ ماه دیگ بیشتر نمونده

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
وا خجالت بکش  مادرشوهره منم هر روز زنگ می زنه  پسرشونم گرفتیم زنگم می زنند طلب داریم&nbs ...

از چی خجالت بکشم؟؟ کی گفته بگو بخند بلد نیستم ...شماها خوبه قاضی نشدین ..از خداشونم باشه با پسراشون ازدواج کردیم والا ...دوس ندارم کسی تو رابطه زناشویی و حریم خصوصیم دخالت کنه ..مدام زنگ میزنن امار بگیرن خیلی زشته 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2456
شماها چرا این شکلی هستید  والا منم پسر دارم پس فردا دلم تنگ بشه زنگ نزنم بهش

به پسرت زنگ بزن خانم ..منم پس فردا مادرشوهر بشم زنگ نمیزنم ۳ بار در روز امار رابطه جنسیشونم بگیرم

خانومای گل مادر شوهر و خواهر شوهر باید متوجه بشن مادر و خواهر ما نیستن تا حرفاشونو به دل نگیریم ولی ...

والا من مادرم دخالت نمیکنه اینا دخالت دارن ..به کسی چ مربوط من کجام میرم ..کی رو خونم دعوت میکنم

کاش خودم امار بدم دلم خنک بشه ..از اینکه یکی امار منو میده متنفرم

از چی خجالت بکشم؟؟ کی گفته بگو بخند بلد نیستم ...شماها خوبه قاضی نشدین ..از خداشونم باشه با پس ...

نگاه کن  من دعوا ندارم باهات ولی لحنت بد بود گفتی خدا لعنتت کنه مادرشوهرم و

من خواهرمم جای شما بود می گفتم خجالت بکش

چون الان بعد چند سال زندگی فهمیدم که زنگ زدن مادرشوهر  و خودت کنترل کنی بهتره تا شوهرت

امار نده اتفاقا از اون حرف بکش 

باهاش صمیمی باش ولی قرار نیست ریز زندگیتو تعریف کنی

اگه بچه داری از بچت بگو اگه نداری از اخبار بگو 

کم کم یاد میگیری اونم یاد میگیره 

باور کن پیرن دلشون میگیره بلد نیستن ما عروسها هم فکر می کنیم امار میگیرن 

من بعصی وقتا روزی دوبارم زنگ میزنه به شوهرمم جدا می زنگه دیگه عادت کردم 

زنگ نزنه یه چیز از زندگیم کمه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2714
به پسرت زنگ بزن خانم ..منم پس فردا مادرشوهر بشم زنگ نمیزنم ۳ بار در روز امار رابطه جنسیشونم بگیرم

انقدرم  زود داغ نکن کی اخه امار جنسی میگیره😐

جلل الخالق

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
انقدرم  زود داغ نکن کی اخه امار جنسی میگیره😐 جلل الخالق

مادرشوهر من میگیره ..بچه ندارم ...