2733
2734

سلام من آخر هفته 21 هستم از صبح دردایی مثل پریودی و لی خفیف دارم و لکه بینی هم ندارم. طبیعیه یا نه؟

میشه لطفا برای صحیح و سالم به دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

با دکترت تماس بگیرحتما

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2731
شاید غذایی روت بد افتاده درد داری ..منم دیروز بدجور درد داشتم ولی شیر خورده بودم حالم بدشده بود

اتفاقا منم شیر خوردم. ولی هر روز صبح شیر میخورم

میشه لطفا برای صحیح و سالم به دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید
2738

وای عزیزم منم میخاستم الان همین تاپیکو بزنم با این تفاوت ک من هفته ۶ هستم دردای پریودی و کشیدگی تو رحم دارم دلپیچه دارم البته شدید نیست خفیفه میادو میره لکه بینی هم ندارم

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
2706