2737
2734
عنوان

دخالتهای خانواده همسرم

236 بازدید | 16 پست

سلام  ،  ۲۷ سالمه و سه ساله ازدواج کرردم ، در تمام این مدتت رابطه خیلی خوب و فوق العاده ای با خانواده همسرم داشتم، مخصوصا مادر شوهر و خواهر شووهرم، بااین که همسرم خیانت کرد و خیلی مشکلات دیگه ای داشت ولی هیچوقت بی احتررامی بینمون نبود، تااینکه چند ماهی میشه فهمیدم  خانوادده همسررم ادمای دو رویی بودن و پشت سرم هر حرفی زدن، حتی پدر شوهرم میگفته چون اون ارایش میکنه حتما هرزه س ، خواهرشم هزار جور حرف  و حدیث که من   بخاطر شوهرش بخودم میرسم و  باهاش ارتباط دارم ، اول ازم  معذرتت خواهی و حلالیت خواست بعد دوباره گفته که از ترسم  حرفمو پس گرفتتم، بهر حال من با پرده  دری که پیش  اومد نمیتونم تحملشون کنم و قصد طلاق دارم ، ولی  خیلی کینه ای  شدم نسبت به خواهررش ومیخوام انتقام بگیرم ، ولی  میترسم بعدا عذاب وجدان بگیرم، کمکم کنید😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا اینا عروس رو از خودشون نمیدونن ک با ابروش بازی میکنن!؟

اگر جدا شدی کلا بیخیالشون شو ارزش ندارن ثانیه ای بهشون فکر کنی چ برسه نقشه بکشی و خودتو اذیت کنی ک یکم اونا اذیت شن

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2728

اگه زندگیتو شوهرتو دوست داری به زندگیت برس و اصلا به طلاق فکر نکن. و با خانواده همسرت در حد معمولی رفت و آمد کن. 

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
2740

از ۶ماه پس از ازدواجم همسررم با یکی ااز دوستام رو هم ریخت   و با دروغایی که گفته  بود  بهم  تصصمیم داشتم جدا بشم  ولی با این حرفایی که زدن هم نفرتم بیشتر شد و همم تصممیمم ججدی تر ، ولی فکر تلافی  ولم نمیکنه

از ۶ماه پس از ازدواجم همسررم با یکی ااز دوستام رو هم ریخت   و با دروغایی که گفته  بود &nbs ...

به نظر من خیانتی که توش رابطه نبوده‍ باشه رو میشه بخشید و گذشت کرد اگر درهمین حدبوده و مطمئید تکرار نشده فقط باخانوادش قطع ارتباط کنید طلاق همیشه راه حل اخره