2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند کاربرد حروف ابجد

هرگاه 28 حرف ابجد را بر روی کاغذی نوشته و آن را در خاک دفن کنید به نیت آن که غایب احضار گردد بحق تعالی غایب پیدا می شود.

هرگاه 28 حرف ابجد را بر روی کاغذ نوشته و آنرا آب کشیده و به زنی که شیر میدهد بخوراند شیر او زیاد میگردد.

هرگاه 28 حرف ابجد را بر روی کاغذ نوشته و آن را بر گردن کودک یا اطفال آویزان کند هرگز نترسد.

هر گاه 28 حرف ابجد را بر روی کاغذ نوشته و کسی طالب علم باشد کاغذ را آب کشیده ،بخورد ذهن او قوی می گردد.

هرگاه 28 حرف ابجد را بر روی کاغذ نوشته و آن را بر درختی که ثمر نمیدهد ببندد ثمره او زیاد می گردد.

هر گاه 28 حرف ابجد را بر روی کاغذ نوشته و در چاهی که آب ندارد انداخته آب آن چاه زیاد می گردد.

بعضی روز ها را فقط باید مرد!!😔
2740

کار با حوف ابجد میگن کار هر کس نیست..سوم راهنمایی یه دوست داشتم یه کتاب آورده بود از روش چند برگ کپی نوشتم ولی هرگز سراغش نرفتم‌...

برا ازدواجم مثل اینکه باید اسم رو جمع کرد تقسیم کرد ووو ول کن توکل بخدا ..

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
😂😂🙋🙋

یادمه تو اون سن فقط فال ازدواج میگرفتیم..تا چندماه ولی دیگه سراغ اون دفتر نرفتم الان که گفتی یادم اومد باید برم ببینم از اساتیدی ک احکام و استاد حدیث هستند بپرسم یه چیزایی ولی در کل سمت این چیزا ادم نباید بره شاید یه مدل سحر باشه

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج