2737
2739
عنوان

یکی رو دارم نمیدونم چرا نمیخواد زندگی مشترک چکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 62 پست
عزیزم دیگه باچه زبونی بگه رابطش باتو جدی نیست بااین چیزا که گفتی.تهدیدش کن به کات کردن اگر مخالفت کر ...

اگرم من بات تند حرف زدم ازم نرنج حرص میخورم می بینم دختر مثل پنجه آفتاب پسرا براشون کلاس میذارن 

میشه ازخدابخوای منم حاجت رواشم😍به امید روزی که بیام این امضارو تغییر بدمو بگم حاجتمو گرفتم .عاشقتونم خواهریا😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
درست میشه همه چی ایشالا ... خوشبخت بشید گلم    

انشالله 

ممنونم🙏🏻❤️

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻
خانمکه پیشنهاد نمیده ناز مال زنه درست نیست عواقب داره فکر میکنه فراری از خونه یا درد مرضی داری 

بنظرم کم کم رابطتو کمرنگ کن

اگر یوقت ازت چیزی پرسید که چرا اینجوری شدی 

اتفاقی افتاده

بهش حرف دلتو بگو 

بگو تکلیفمون مشخص نیست

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻
من دلشوقرص کردم گفت ممنون لطف داری خیلی خشک 

من یه مورد شبیه مورد شما دیدم دقیقا تو سن و سال شما هم بودن که ازدواج کردن ولی خب بازم میگم همه شبیه هم نیستن اگر زمان میخوان برای اماده شدن برای ازدواج خب خوبه ولی اگر حس میکنید میلی ندارن خب باید یه فکری کنید من همسرم همش میگفت باید بهش زمان بدم !!!!

2740
خانمکه پیشنهاد نمیده ناز مال زنه درست نیست عواقب داره فکر میکنه فراری از خونه یا درد مرضی داری 

اگه همچین تفکرات دمُده و تاریخ گذشته ای داره، همون بهتر اصلا جلو نیاد!
 اگر همدیگر رو انقدر نمی شناسید و به هم اعتماد ندارید که راحت حرف دلتون رو بهم بزنید، چطور فکر می کنید برای هم مناسبید و موقعش رسیده ازدواج کنید گلم؟
زن ساعت بیولوژیکی داره برای بچه دار شدن، اگر یه مردی همین رو هم نمی فهمه موقع ازدواجش نیست!
هر زن یا مردی توی رابطه حق داره بدونه کجا وایساده، هر کدوم این رو هم نمی فهمند تو دنیای امروز زندگی نمی کنند بلکه در قرون گذشته گیر کردند!

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
منم شرایطم مثه استارتر ولی با این فرق که طرفم میگه که بریم سر خونه زندگی ولی هیچی نداریم در حد ...

این میگه آدم تو زندگی عوض میشه تغییرمیکنه دور میشن هزارتا مسئولیت میاد باهاش میترسم بگم دوستتدارم دور بشی ازم بهره ببری. ... ولی خدایی ازدواج خیلی سخته مخصوصا دخالت خونواده هاااا خرج و دخل نبود یکشب در میون تنها بودن کل سال کار کار کار تفریحش خیلی کمه مگه ازحقوقش کم کنن همکاراشومیبینه میترسه 

منم با شما موافقم و همیشه حرفم اینه پولو میشه بدست اورد کمو زیاد داره ولی اخر میسه داشت دوستم تو زن ...

ده چیه خیلی سخته بدون پول ..... تو باید سالیان سال صبر کنی وگرنه تو جهنم میریااا

اگرم من بات تند حرف زدم ازم نرنج حرص میخورم می بینم دختر مثل پنجه آفتاب پسرا براشون کلاس میذارن  ...

تازه من چیه دوستانی دارم 37 ...  42 ...   38 .... 32 ..... خیلی زیاده کسانی که فقط باهمن با سن بالا و بی تکلیف

بنظرم کم کم رابطتو کمرنگ کن اگر یوقت ازت چیزی پرسید که چرا اینجوری شدی  اتفاقی افتاده بهش حر ...

کمرنگ کردم رفت .. بعد تو خیابون یهو همودیدیم ولی محل نداد بعد اس دادم گفت خیلی دلتنگتم ولی از بس هر دو مغروریم دنبال لوس بازیم لاری کردن یکبار من یکبار اون شایدچون همسنیم لوس ننر و لجباز 

این میگه آدم تو زندگی عوض میشه تغییرمیکنه دور میشن هزارتا مسئولیت میاد باهاش میترسم بگم دوستتدارم دو ...

ببخشید یکم رک صحبت میکنم

چون یه جورایی همدردیم میگم اینارو وگرنه قصد ناراحتیتو ندارم

من بیستو شش سالمه 

نود درصد هم سنو سالام ازدواج کردن بچه دارن صاحب خونه زندگی هستن

مادر پدرمم پیر شدن کلی ازم توقع دارن که ازدواج کنم اما چون دوستمو دوسش دارم موندم به پاش 

شما هم مثه منی حالا یا شرایطت کمتر یا بیشتر 

من بهش میگم که تحت فشارم از خانواده اونم مثه من پدرو مادرش خیلی پیرن و اونا هم هی بهش میگن ازدواج کن اما خب این میترسه من مشکلم ترسشه البته بهش حق میدم 

شما هم رکو راست بگو بهش 

بگو تحت فشاری 

دوس داری تکلیفت روشن شه 

و این حقته

اگر واقعا بخوادت باور کن حداقل یه کوچولو سعی میکنه در این حد که یه وعده بهت بده مثلا فلان ماه من میام جلو

ولی اگر بخواد یکیو فقط واسه تفریح داشته باشه فقط در حق شما ظلم شده 

و هی دست به سرتون میکنه با یه مشت اراجیف

ببخشید میگم شما تقریبا دو سه سال دیگه وارد دورانی میشی که بارداری پر ریسکه 

بفکر خودتم باش 

دیگه دوس داشتن و علاقه انقدر ارزشمند نیست که بخواد فرصتاتونو ازتون بگیره 

شما حتما مستقیما  ایشون در جریان بذار

دیگه سنتونم جوری نیست که بخواید رودر وایسی داشته باشید

انشالله که خواسته قلبیتون اتفاق بیوفته

خودت ازش خواستی تکلیفتون مشخص شه؟

غلط کردن گفتم گفت فقط دوستیم ولش کردم بعد از یکماه طاقت نیاوردم اس دادم استقبال کرد ولی باز دوماه گفت نه عروسی نه زندگی بعد اون رفت یهو تو خیابون همودیدیم و رد شدیم بعد باز شروع شد باز بعد از مدتی گفت نه و سخته و میترسم و زمونه خرابه 

2706