2752
2734
عنوان

یکی رو دارم نمیدونم چرا نمیخواد زندگی مشترک چکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 62 پست
شرایط رفتاری مشترک زیادی داریم  کمتر از یکساله میشناسیم همو هردو34هستیم و مراقب پدرمادرهامونیم ...

خب اگه بهش بگی بیا ازدواج کنیم، عکس العمل یا بهانه هاش چیه؟ 

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه خب همسر منم میترسید کلا برنامه ای نداشت برای ایندش ولی خب یواش یواش انگیزه پیدا کرد همه چی به ...

دنبال جذب نیستم میدونه اهلش نیستم اون بدتر چند بار گفت 2سال وقت میخوام یا قسط دارم نمیتونم تو شرایط سخت گناه داره با امید میاد اونکه میاد خیلی سخت پسند و دمدمیه

2731
ولش کن پسری که بخواد دنیارو زیرورو میکنه ازدواج کنین، اگرم نخواد حامله هم بشی سه سوت ولت میکنه.اینا ...

زورکی نیست ولی خیلی راحته ولش میکنم دلتنگ میشه و نمیتونه نزدیک میاد میره سرگرم کارهاش

خب همه شبیه هم نیستن ولی تجربه من وقتی فکر میکنم میبینم همینکه بهش اطمینان دادم اگر کم و کاستی هم بو ...

منم شرایطم مثه استارتر ولی با این فرق که طرفم میگه که بریم سر خونه زندگی

ولی هیچی نداریم در حد سی چهل تومن 

زندگی خرج داره 

کسی ازش حمایت نمیکنه 

حداقل پول رهن یه خونه رو داشتیم یه چیزی

منم بهش خیلی قوت قلب میدم ولی میترسه کم بیاریم اذیت شیم

بخاطر مشکلات مالی رابطمون خراب شه😔😔😞

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻
زورکی نیست ولی خیلی راحته ولش میکنم دلتنگ میشه و نمیتونه نزدیک میاد میره سرگرم کارهاش

خودت ازش خواستی تکلیفتون مشخص شه؟

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻
منم شرایطم مثه استارتر ولی با این فرق که طرفم میگه که بریم سر خونه زندگی ولی هیچی نداریم در حد ...

مشکلات مالی که هست ولیییییی چیزی که از بحث مالی مهم تره اخلاقه .... نمیخوام شعار بدم ترجیح خودم اینجوریه .. فکر میکنم پول رو میشه به دست اورد اما ادم خوب واسه یه عمر زندگی با ارامش رو نمیشه راحت به دست اورد خیلییییییییی سخته که جیبت پر باشه ولی همسرت بهت بی توجه باشه!

عزیزم کسی اگر بخوادت خودش پاپیش میذاره ایناهم بهانست .شما نباید کاری کنی.شاید الان ناراحت شی از حرفم ...

این حرفاپیش اومده ولی یکبار گفت من فقط دوستی یکبارگفت تو حال باش سخت نگیر گیر نره باز شروع کرد

آدم یکی رو نداشته باشه بهتره همش منتظرم پیشنهاد زندگی بده ولی چندین بار از سر لجبازی گفت  فقط د ...

دیگه باهاش کات کن بگو من اینطوری نمیتونم باهات ادامه بدم.  اگه دوستت داشته باشه خودشو واسه ازدواج قانع میکنه و میاد

34 سالشه و هنوز قصد ازدواج نداره؟ 😐

35 

اره واله سرگردانه ولی فوق ابعاد بااخلاق با هدف و برنامه اس فقط نمیگه میخوامت نمیدونم دعا کنید معجزه بشه چون خیلی تفاهم داریم میترسه اشتباه کنه یا وابسته بشه چون شبکاره هرچندوقت میگه زنم گناه داره یا 

این حرفاپیش اومده ولی یکبار گفت من فقط دوستی یکبارگفت تو حال باش سخت نگیر گیر نره باز شروع کرد

عزیزم دیگه باچه زبونی بگه رابطش باتو جدی نیست بااین چیزا که گفتی.تهدیدش کن به کات کردن اگر مخالفت کرد بگو فقط ازدواج.رفتم که به سلامت عاقل باش اگه بازورم بکششی سمت خودت فردا تو زندگی چ بیای راست بیای سر دعوا میگه من نمیخواستم تو اصرار کردی.

میشه ازخدابخوای منم حاجت رواشم😍به امید روزی که بیام این امضارو تغییر بدمو بگم حاجتمو گرفتم .عاشقتونم خواهریا😘
مشکلات مالی که هست ولیییییی چیزی که از بحث مالی مهم تره اخلاقه .... نمیخوام شعار بدم ترجیح خودم اینج ...

منم با شما موافقم و همیشه حرفم اینه پولو میشه بدست اورد کمو زیاد داره ولی اخر میسه داشت

دوستم تو زندگیش سختی زیاد کشیده یکی از علتاش همینه 

بعدم مطمئنم منو برا ازدواج میخواد ولی اون میگه حداقل پول رهن کامل یه خونه رو داشته باشم 

بعدم میگه من بیام جلو حداقل اولش ده تومن خرج باید کنم 

ازونورم یه جورایی قرار گذاشتیم عروسی نگیریم

دیگه واقعا توکلم به خداست که خدا اوضاع مملکتمونو درست کنه

2706