2737
2734

یه بار سوسک دیدم چشاش قلمبه بود میخواستم بگم وووووی چه قلمبه کرده چشاشو گفتم ووووی چه قمبل کرده جلو مادر شوهرم 😐

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

پدر بزرگ همسرم فوت شده بود جاری کوچیک تازه ازدواج کرده بودن و بسیار چاپلوس ....رفتیم غسال خونه میت اشتباه گرفته بوده سر یه جنازه دیگه گریه زاری زیاد تا همه نگاهش میکنن و بین خنده و گریه  بودیم فامیل اون جنازه تعجب کرده بودن و بسیار ریلکس

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تومراسم ختم یکی از نزدیکان که پسر جوونی بود ،دوتا از دخترعموهای مرحوم جوری خودشونو زمین میکوبیدن و موهاشونو میکندن که مادر و خواهر مرحوم براشون آب قند بردن و آرومشون میکردن من اصلا موندم که ماذافاذا؟؟؟؟

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
رفده بودم باشگاه مربیم گف چون تازه اومدی لازم نیست تمام حرکتارو بری یه حرکت بود باید خوابیده لنگمو م ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2728
یه چیزی میخوام بگم دیگه تحمل ندارم 😅 ببینید بچه ها یه بار استادم بلندم کرد که ازم سوال بپرسه من ...

منم یادمه باهات سر کلاس بودم😂😂😂

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
هر چی فکر میکنم میبینم تاحالا جوگیر نشدم😎

امکککان نداره یکم فک کن 😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2738

زن عموی من دختر خاله مامانمه، حالا عروسی خواهرِ زن عموم بود(میشه اون یکی دختر خاله مامانم)!! عاقا آخر مراسم که داشتن اینو میبردن خونه خودش دختر عموهام و فامیلاشون گریه میکردن منم اون وسط زااااااااار میزدم😭😭 فاز من چی بود بنظرتون؟؟؟؟😓😓 به من چه ربطی داشت یکی دیگه داشت میرفت، یکی دیگه عروسیش بود، گریه های من دل جمعو کباب کرده بود😓😓 مامانم کجا بود اون وسط😒😒

فک کنم سوم چهارم ابتدایی بودم😩😩

منتظر معجزه خدام !! دعا کنید برام لطفاااا........
عزیززم خب دیده لابد کسی نبوده گفته بذا  جا دختر مرحومه همدردی لازمو داشته باشه😂😂😂😂😂😚😂😂

آخه تا این حد اون لحظه ای که آبو ریخت رو سرشو هیچوقت یادم نمیره😅😅😅😅😅😅

یبار تولد بابام بود خیلی خوشحال بووووودم نمیدونم چم بود....تولد انچنانی هم نبود...خونوادگی بود...انقد الکی خندیدم ک یکی ازم در رفت....هنوز قیافه بابام ک یادم میاد دلم میخاد خودمو ببندم ب دینامیت😑

💞میشه برای سلامتی پدرمادرم وبرادرام و شوهرم و نی نی تو دلم ی صلوات بفرسی؟؟؟؟؟💞👦👦👦اخه اینا تموم زندگی منن..💞هرکدومشون اگر نبودن شاید منم الان نبودم😢انشالله خدا خیرتون بده و عزیزاتونوبراتون نگه داره

بچه ها یه بار جو منو گرفته بود گفتم بیام و برقصم خوب من رقصم داغانه .دختر خالم بهم یاد داد برقصم خیلیم خوب رقصیدم

وقتی رفتیم تو عروسی خواستم برقصم شبیه مار کبری بودم 😂😂😂😂کمرم به طرفین میرفت بشین پاشو میکردم ...اصلا قرار نبود اینجوری بشه 😂😂😂😂

حالا تو فیلم عروسیم هستم شدم سوژه همه 😅😅😅😅😅

فقط اونجاش که دست به سینه  کمرموچپ و راست میکنم نابودم کرد

خدای جوگیری شوهر من. کافیه یکی ازش درخواستی بکنه 'یعنی به هر قیمتی باشه زیر سنگم باشه به طرف نه نمیگه. هدفش نجات بشریته. آخه یکی نیست بگه مرد حساب تو اگه بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن..

کلی تو این سال ها بخاطر این اخلاقش عذاب کشیدم😞😞😞

ظاهر هیچ آدمی مهم نیست، باطنشم مهم نیست. کلا هیچ آدمی مهم نیست، درگیر نشید.😊😊😊
یبار تولد بابام بود خیلی خوشحال بووووودم نمیدونم چم بود....تولد انچنانی هم نبود...خونوادگی بود...انق ...

🤣🤣🤣🤣🤣

الهی بی گناهم ز تو....... جز تو نخواهم....اگر عشقت گناه است...... بدان غرق گناهم
2706