2726
یکی از بدترین جوگیریهام :/ دوران دانشگاه اخراش بود و  من یک کنفرانس خیلی مهم داشتم توی سالن ...

😂😂😂😂 بهترینش بود 

7 شهریور 97 خاص ترین روز زندگیم  اللهم صل علی محمد و آل محمد 
وای منم خواستم ببینم بانوی زیبا

عزیزدلمی خوشگل خانوم😙😗

نظر لطفتونه

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من چرا این تاپیکو ندیدم،یاد جوگیرشدنام میوفتم میخام خودکشی کنم،برادرشوهرم زمین اجاره کرد خیارگوجه کاشت،من یه هفته مث کارگر براش چیدم،جاری مم بودا،ولی من عروس بودم😭😭خدایا چرااااا

میشه خواهش کنم واسه حاجتم یه صلوات بفرستید،ممنونم💐
2728

دخترخالم جوگیررررر ترین بشر در کل کره خاکیه ....

عموی شوهرش مرده بود انقدر زااااار زد و خودشو به غش زد دخترای مرحوم یادشون رفت باباشون مرده....آخه یکی نیس بگه عموی شوهر به توچه؟

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 میگم فاز شوهرت چی بود بعد قضیه لخت اومد تو پذیرایی؟ میخواست به مناسبت رسیدن به م ...

من این خاطره رو نخوندم چی شده میشه تعریفش کنی؟نمیدونم مال کیه حذفش کرده