2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

‏چرا دیگه پاستیل رو گرون میکنی لعنتی؟

مایی که سیکس‌پک نداریم و چشممون رنگی نیست و صدامون قشنگ نیست،تنها امیدمون مخ زدن با پاستیل بود.😕

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
خب به خاطر همین آشنایی طولانی مدت قبل ازدواج لازمه. وقتی میگیم یک سال عقد همه میگن نههههه چه خبره و ...

وارده یه رابطه بشی و تهش نشه خدا نکرده گند میزنع تو زندگی و حاله ادم 😔 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
2731
‏چرا دیگه پاستیل رو گرون میکنی لعنتی؟ مایی که سیکس‌پک نداریم و چشممون رنگی نیست و صدامون قشنگ نیست، ...

اخه ب پسر مردم با یک تن سیبیل میخوای پاستیل بدی؟

من دیگه ب هیچی اهمیت نمیدم .و میدونی حتی چی باحال تره؟اهمیت نمیدم ک اهمیت نمیدم  
وارده یه رابطه بشی و تهش نشه خدا نکرده گند میزنع تو زندگی و حاله ادم 😔 

حالا چرا برای خودت نفوس بد میزنی دختر!

همون طور که ازدواجهای ناموفق داریم ازدواجهای موفق زیادی هم داریم.

نگران نباش گلم انشاالله هر چی خیره پیش بیاد فقط به خوشبخت شدن و زندگی موفق فکر کن فکرهای منفی رو هم از خودت دور کن. :* ♥

اخه ب پسر مردم با یک تن سیبیل میخوای پاستیل بدی؟

خب این از زبان پسراس 😂از من ک گذشته پیر شدممم

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
2740
خب این از زبان پسراس 😂از من ک گذشته پیر شدممم

عشقی

شما با این پستت معلومه تازه اول جوونیته    

من دیگه ب هیچی اهمیت نمیدم .و میدونی حتی چی باحال تره؟اهمیت نمیدم ک اهمیت نمیدم  
       عشقی شما با این پستت معلومه تازه اول جوونیته     &nb ...

😘😘😍😂مرسی عریزم

حالا چرا برای خودت نفوس بد میزنی دختر! همون طور که ازدواجهای ناموفق داریم ازدواجهای موفق زیادی هم د ...

والله تو نینی سایت یکی نبود از خوشبختیش بگه 😯 هرکی و دیدم مینالید یهجوری شدم اصن 😯 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
والله تو نینی سایت یکی نبود از خوشبختیش بگه 😯 هرکی و دیدم مینالید یهجوری شدم اصن 😯 

فضای مجازیه دیگه منم بعضی روزها افسرده میشن وقتی بعضی تاپیکهای زندگی مشترک رو میخونم. ولی اصلا نمیشه روی ازدواج از روی چندتا تاپیک نی نی سایتی قضاوت کرد. اینجا کلا این جوریه بیشتر فضاش منفیه تا مثبت.

تو فکر نباش انشاالله هر چی خیره و صلاحه به بهترین شکلش برات اتفاق بیفته♥