2752
2734
آره فداش بشم همیشه تو خل بازی و خوش گذرونیها پایه است. خیلی هم خصوصی نیستاااا :))))) نمیدونم به خد ...

منم دادم کارخونه بسازن  ویژگی هایی ک من میخوام لعنتی هیچ جا نیس

من دیگه ب هیچی اهمیت نمیدم .و میدونی حتی چی باحال تره؟اهمیت نمیدم ک اهمیت نمیدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بپرس عزیزم خوب نیست این وقت شب ذهنت مشغول بمونه :))))

شده تا حالا برات خواستگار بیاد بعد یه ترسی بیاد تو دلت یه جور شک که بگم اره یه وقت بدبخت نشم فلان نشه نکنه بگم نه پشیمون بشم و.. تا حالا شده شک کنی بترسی از اینده. از اینکه با یه بعله تا اخره عمر مسیره زندگیت عوض میشه؟

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

زدی چهار روز دیگه به مرد زندگیم میرسم شاید حرفامو درک کنی موقع عقد با دله قرص میگی آره یا نه با تردید 

شده تا حالا برات خواستگار بیاد بعد یه ترسی بیاد تو دلت یه جور شک که بگم اره یه وقت بدبخت نشم فلان نش ...

نه تا حالا برای هیچ کسی دو دل نبودم. به هرکیم تا حالا نه گفتم محکم گفتم. چون تو زندگیم یه معیارهایی دارم که اگه کسی یه خورده از خط کش معیارهای اساسیم اونورتر باشه رد میشه بیتردید.

نه تا حالا برای هیچ کسی دو دل نبودم. به هرکیم تا حالا نه گفتم محکم گفتم. چون تو زندگیم یه معیارهایی ...

اگه هیچ کسی پیدا نشه با معیارات چی تنهایی و تنهاییی و تنهاییی اخرشه به این فکر کردی؟

زدی چهار روز دیگه به مرد زندگیم میرسم شاید حرفامو درک کنی موقع عقد با دله قرص میگی آره یا نه با تردی ...

دلم قرصه چون انتخاب فقط انتخاب من نیست پدر ومادرم هم تاییدش میکنن و همه جوره و همه جانبه همه چی سنجیده شده ست

اگه هیچ کسی پیدا نشه با معیارات چی تنهایی و تنهاییی و تنهاییی اخرشه به این فکر کردی؟

وقتی به ازدواج های ناموفق و پیامدهای منفی تموم نشدنیش نگاه میکنم میبینم تنهایی خیلیم بد نیست. ازدواج یا باید خوب باشه یا نباشه اصلا چون اگه تق و لق باشه و با دودلی پیش بره هیچ خیری توش نیست.

دلم قرصه چون انتخاب فقط انتخاب من نیست پدر ومادرم هم تاییدش میکنن و همه جوره و همه جانبه همه چی سنجی ...

مشکل اینجاست که میخای وارده یه جاده ای بشی که نمیدونی توش چی هست اگه شکست بخوری خودت به فنا رفتی خانوادت ته تهش فقط نگاه میکنن چون زندگیه اونا نیست زندگیه خودته 

وقتی به ازدواج های ناموفق و پیامدهای منفی تموم نشدنیش نگاه میکنم میبینم تنهایی خیلیم بد نیست. ازدواج ...

عجیبه تنهاییی هم درده هم درمون هم خوشبختی توشه هم بدبختی

مشکل اینجاست که میخای وارده یه جاده ای بشی که نمیدونی توش چی هست اگه شکست بخوری خودت به فنا رفتی خان ...

خب به خاطر همین آشنایی طولانی مدت قبل ازدواج لازمه. وقتی میگیم یک سال عقد همه میگن نههههه چه خبره و چقدر طدلانی و جوونن تحمل ندارن و ...

دوران عقد و نامزدی خیلی مناسبه برای آشنایی از نزدیک.

یه چندتا کتاب روانشناسی آدم پیدا کنه بخونه هم خوبه تا اگه طرف فیلم بازی کرد زود دستشو رو کنیم.

2706