2733
2739

سلام به همگي به كمكتون خيلي احتياج دارم نميدونم چكار كنم ميشه لطفا راهنمايي بكنيد

ما بعد چند وقت كه كلي صرفه جويي كرديم يك خ

پول جمع كرديم با كلي وام اينها خواستيم يه خونه بخريم

چند وقت پيش شوهرم گفت يكي از وام هارو به نام مامانم گرفتم چون نميشد به نام خودم بگيرم منم اون موقع چيزي نگفتم چون فكر نميكردم زياد مهم باشه تا چند روز پيش كه قرار شد بريم معامله يه خونه اي رو تموم كنيم ، برگشت گفت مامانمم بياد؟ برامون چونه بزنه ، منم گفتم خب بياد من ديگه نميام! دوتايي برين 

چيزي نگفت گفت اااا خب باشه

تا ديروز كه حمام بودم يهويي شنيدم داره با مامانش صحبت ميكنه

ميگفت تو بايد بياي مبايعه نامه به نام تو بخوره چون اون وام به نام تو همه مراحل بايد به نام تو باشه

حالا من از ديروز تاحالا خيلي فكرم مشغوله اينكه چرا وامو به نام من نگرفت!!!! البته سر اين قبلا به من گفته بود نخولستم نوبت وامت بسوزه كه بعدا از اونم بشه استفاده كرد

تا ميام يكم ذوق خونه بكنم همش اين فكرا مياد تو سرم كه چرا اين كارهارو سعي داشت يولشكي از من انجام بده

حالا سوال اينه چند روز ديگه كه براي نوشتن قرارداد ميرن من همراهشون برم يا نرم!!!! اصلا رفتن من مسخره نيست

احساس ميكنم هيچ كارم

احساس ميكنم افسار زندگيم دستم نيست😔😔😔

شما بگين چكار كنم چه رفتاري بهتره؟؟؟🙏🙏🙏

من بودن قیامت ب پا میکردم. برو همین حرفرو به خودش بزنه. وگرنه خونه میشه مال مادر شوهذ

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

اول اينكه توي همه ي مراحل خونه خريدن كنار شوهرت باش

باهاش حرف بزن شفاف بشه جريان مامانشو كه شما نري توي فكر و قضاوت اشتباه نكني 

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید وام ازبانک مسکن گرفتن اخه یه وامی فقط به کسی که حساب داره و با مبایع نامه میدن یبارم بیشتر نمیشه ازش استفاده کرد

فال تار وت  و اموزش قلاب و تریکو بافی فقط ده تومن در صورت تمایل درخواست دوستی بدین

اوووف اصلا نزار خونه به اسم مادرشوهرت بشه منم خونمون مهریه منه و از اول قرار بود پدرشوهرم برامون خونه بخره بزنه به اسم من خریده ولی سندش به اسم خودشه اصلا هم به رو خودش نمیاره منم روم نمیشه مطرح کنم اگه میدونستم خونه رو به اسمم نمیزنه سکه هامو 

بیشتر مینوشتم

من بودن قیامت ب پا میکردم. برو همین حرفرو به خودش بزنه. وگرنه خونه میشه مال مادر شوهذ

ازش پرسيدم تكليف خونه چي ميشه

گفت وكالتي ميزنه به نام من تا وامش تسويه كنيم بعد كلا ميزنم به نام خودم 

2738
اوووف اصلا نزار خونه به اسم مادرشوهرت بشه منم خونمون مهریه منه و از اول قرار بود پدرشوهرم برامون خون ...

الان ديگه نميتونم كاري كنم متاسفانه چون خونه وام داره😔

شاید وام ازبانک مسکن گرفتن اخه یه وامی فقط به کسی که حساب داره و با مبایع نامه میدن یبارم بیشتر نمیش ...

اره همينه 

ولي من دوست داشتم اون وامو به نام من بگيره اينطوري احساس ميكنم همش زندگيم رو هواس

با اينمه مادر شوهرمم زن بدي نيست و قابل اطمينانه

اره همينه  ولي من دوست داشتم اون وامو به نام من بگيره اينطوري احساس ميكنم همش زندگيم رو هواس ...

خوب عزیزم خوشحال باش می تونی از نوبت وام خودت برا بزرگتر کردن خونتون استفاده کنی 

فال تار وت  و اموزش قلاب و تریکو بافی فقط ده تومن در صورت تمایل درخواست دوستی بدین
2706