2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هنوز خونمون آماده نیست دارم دق میکنم دوست دارم زودتر اسباب کشی کنیم بریم اتاقشو بچینم

خیلی اوضاع مزخرفی شده خونه فعلی رو باید خالی کنیم خونه که خریدیم آماده نیس خودمم ۶ ماهمه😢

شوهرم همش میگه تو به این چیزا فکر نکن اما به نظرتون میشه؟؟؟ همش میترسم دیر بشه تا دنیا اومدن بچم آواره باشم خونه مامانم و مادرشوهرم😭😭😭😭😭 دعا کنید دوستان لطفا

مبارک باشه 

من که جاشو ندارم بمیرم تمام وسیله هاشو چپوندم تو یکی از کمد های کتابخونه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740

مامان گلی ها اگر از این مدلها و ستهای شیک میخواین ما تولیدی داریم با 6 چرخکار و طراح حرفه ای

تضمینی بهتون کار تحویل میدیم . نمونه خیلی زیاد دارم و همچنین کانال

اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375