2733
2739
عنوان

فکرای بد تو بارداری😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 4837 بازدید | 56 پست
نه درد ندارم.. استراحتم..  ولی این فکرااا خیلی بده😓😓

خخخخ بیا من سرتو گرم کنم فکرای بد نکنی بگو روز نزدیکیت نزدیک تخمگ گذاریت بود یا ن 

علایم بارداریت چیه 

بچه ات چیه 

اولین سونو بچه کدوم سمت عکس بود

کاری ندارم کجایی چه میکنی بی عشق سر نکن که دلت پیر میشود 😍،برای شادی روح پدرم یک صلوات لطفا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم  😭

نگران نباش گلم ان شالله که نی نیت سالمه به دلت بد راه نده این نگرانی ها بعد به دنیا اومدنش هم وجود داره من الان نگرانیم تغییر کرده و مدام میگم خدایا پسرم چیزیش نشه خلاصه این افکار ادمو خیلی اذیت میکنه

اره     نه هیچی نمیخورم حتی دکتر بهم شیافم نداد گفت اگ افتادنیه راحت بیافته

برای منم همینطور.حتی خودشم نیفتاد به زور قرص آخرم کورتاژ

ولی خدا رو شکر شما سه ماهه رو رد کردین دیگه نگران قلبش نباشین.برای منم دعا کنید

2738
خخخخ بیا من سرتو گرم کنم فکرای بد نکنی بگو روز نزدیکیت نزدیک تخمگ گذاریت بود یا ن  علایم باردا ...

نه اتفاقا نزدیک تخمک گذاریم نبود و گذشته بود .. و اصلااا فکر نمیکردم اون ماه باردار بشم چون 7ماه بود اقدام میکردم اما نمیشد.. علائم بارداریم  خخخخخ لکه بینی قهوه ای که فکر میکردم مثل قبلی از دست دادمش... بچه م هم دختره عزیزم...اولین سونو رو دکتر تو مطب واژینال انجام داد که سمت راست بود ..

سقط قبلی از کار افتادن قلب بود؟ اینی که گفتی برا اینکه قلبش از کار نیفته میزنی یا یه چیز دیگه

دفع قبلی وقتی تو 12 هفتگی رفتم سونو گفت دو هفتس رشدش متوقف شده و سقط منجر به کورتاژ شد و الان که باردارم بخاطر اینکه دوباره منجر به سقط نشه تجویز شده

نه اتفاقا نزدیک تخمک گذاریم نبود و گذشته بود .. و اصلااا فکر نمیکردم اون ماه باردار بشم چون 7ماه بود ...

خب حالا دیدی حالت عوض شد خخخخخخ منم حاملگی اولم استرس داشتم اما یک روز ب خودم گفتم حالا ک تا این ماه مونده عمرش و سلامتشم خدا خودش تضمین میکنه پس تو هم جوش نزن حالا ک سالمی چرا باید خدای نکرده بچه چیزی شه ک انقدر استرس داری از الان ب فکر چیدن اتاق و دکور و اینا باش مطالعه کن 

کاری ندارم کجایی چه میکنی بی عشق سر نکن که دلت پیر میشود 😍،برای شادی روح پدرم یک صلوات لطفا
ربطی داره کدوم سمت عکس بود مگه؟برای من سمت راست بود

نمیدونم میگن سمت راست عکس دختر هست اسم نظریه اش رمزی هست واینکه قدامی باشه احتمال بیشتر دختر

دفع قبلی وقتی تو 12 هفتگی رفتم سونو گفت دو هفتس رشدش متوقف شده و سقط منجر به کورتاژ شد و الان که بار ...

برای منم همین بود عین شما.ولی هیچ دارویی بهم ندادن.آزمایش خاصی دادی یا همینطور دکتر بهت گفت

خب حالا دیدی حالت عوض شد خخخخخخ منم حاملگی اولم استرس داشتم اما یک روز ب خودم گفتم حالا ک تا این ماه ...

انرژی مثبت کی بودی تو😅😅 اره واقعا درسته .. باید مطالعه داشته باشم چون واقعا چیزای کمی از بچه داری میدونم.مرسی گلم

2706