2737
2734
عنوان

فکرای بد تو بارداری😥😥

4816 بازدید | 56 پست

انقدر فکر میکنم و میگم خدا بچه م سلامت باشه دیوونه شدم.. خوابای آشفته میبینم... هفته ی 30  ام.. حالا دوماه مونده .. اما فکر و خیال آروم نمیذارتم...  شما هم دوره ی بارداری اینجوری بودید یا هستید؟ یا من فقط اینجوری ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خیلی بده که هر چی تلاش میکنم به چیزای خوب فکر کنم بازم فرداش همون فکرا میاد سراغم

من همش از سقط ميترسم از اينكه قلب نداشته باشه خيليم سعي ميكنم مثبت فكر كنم اما نميشه چون ميدونم از هرچي بترسي سرت مياد

منم یه سقط فراموش شده داشتم و الا که باردارم ده روزیه که وارد ماه دوم شدم هیچی پایین تنم حس نمی کنم حتی سر بارداری دخترم ضربه هایی را احساس میکردم که مربوط به بزرگتر شدنه رحمه ولی الان هیچی حس نمی کنم. از فکر سقط دارم دیوونه میشم.

من همش از سقط ميترسم از اينكه قلب نداشته باشه خيليم سعي ميكنم مثبت فكر كنم اما نميشه چون ميدونم از ه ...

اینا رو هی بگیم بلکه اروم بشیم 

همه چیز خوبه .. نی نی سالمه... خوشگله.. باهوشه.. الهی آمین

واای شما هم.. واقعا چیکار میشه کرد؟  همش تصورات بد 😔😔

یک خانمی بهم پیشنهاد داد وقتی فکرای بد میاد سراغت با صدای بلند ک ذهن نیمه هشیارت بشنوه بگو الهی شکر که بچه من سالم سالمه میگم بهتر میشم

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2706