2733
2739

وقتی باز کردم خوندم دیدم دوستم کلی گله و طعنه رو با عصبانیت فرستاده بود البته اشتباه به شماره من فرستاده بود ولی این حجم خشونت چرا؟

یا تووی خیابون از کنار مردم رد میشم موقع تماس بلند و عصبی صحبت میکنن.همه هم اینطور نیستن ولی چرا اکثر مردم ما عصبی شدن حوصله هیچی ندارن چرا ما انقدر خشن هستیم

چرا ما اینطور شدیم؟

مث اینکه تواین مملکت زندگی نمیکنیا...چه دلخوشی واسه مردم مونده؟یکیشوبگو

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تورم .تحریم .گرانی .بدبختی .فقر .فحشا 

عصبانی نباشن

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

هه با این اوضاع مملکت اعصابی ام میمونه  مگه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

ماه رمضون یادم رفت

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

حالا یه بار یکی واسه من ۲۰ تومن ش ارژ فرستاده بود😁😁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
تاثیر یه خانواده عصبی هست یا یه جامعه عصبی؟

وضعیت نابسامان اقتصادی و عدم امنیت اقتصادی و شغلی. همه فک میکنن که دیگری حقشونو خورده.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2706