2733
2734
عنوان

امروز برای من پیامک اشتباهی اومده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 57 پست
خوبه خداروشکر نسوخت😆

عکسام🙁

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :|
دو روز پیش سر جا پارک تو کوچه ما یکککک دعوایی شدددد ک بیا و ببین من داشتم میرفتم بیرون کم مونده بود ...

گذشتا کم شده نسبت به هم دیگه من هفته پیش مشهد بودم دوتا خانم سر اینکه سوار ماشینهای داخل حرم بشن دعواشون بود و بهم فوش میدادند

یا اینکه توی صحن سر این صندلی های نماز چنان دعوایی میکردن بیا و ببین اخه اگه نمازی میخونید و اعتقادی دارید پس گذشت چرا ندارید ؟؟؟

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی میتونه آروم باشه که وقتی به فرداش فکر میکنه اعصابش به هم نریزه.به این فکر نکنه که ماه دیگه موعد ...

منم خیلی مشکلات دارم ولی میخوام سعی کنم بیخیال بشم

این همه حرص خوردم چی شد کجارو گرفتم

از اوضاع مملکت خبر داری خواهر؟؟؟؟؟؟

بعدم تو این فیلمای تلویزیون هم خیییلی عصبی و بیتربیتن واقعا

😕

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
عکسام🙁

آخ آخ😫سر منم اومد هنوزم به عکسام فکر میکنم قلبم میگیره😓

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....
گذشتا کم شده نسبت به هم دیگه من هفته پیش مشهد بودم دوتا خانم سر اینکه سوار ماشینهای داخل حرم بشن دعو ...

اره من یبار خواستم برم زیارت یه خرده ارایش داشتم نزاشتن وارد حرم بشم حتی بهم چادر ندادن نمیدونستم باید چادر ببرم با تندی منو کنار زد روز بعد باز گفت جورابت نازکه و داد زد سرم به سختی و با دلشکسته رفتم زیارت مثلا خادم حرم بود

منم خیلی مشکلات دارم ولی میخوام سعی کنم بیخیال بشم این همه حرص خوردم چی شد کجارو گرفتم

من که شخصا نمیتونم بیخیال باشم.از درون خودم رو میخورم ولی سر کسی خالی نمیکنم.

مردممون گناه دارن.😔

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2740
شما بنده ی برگزیده ی خدایی خوش بحالت😁😁

😁😁😁 یه ربع بعد فهمید اس ام اس بارونم کرد برگردون

منم‌ برگردوندم

اولش شاخ درآوردم بعد ذوق کردم بعد حالم گرفته شد

ما ازاین شانسا نداریم😆😆

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
واقعا

یه جوری شده وظیفه خودم میدونم که هی دعوا کنم و هی حرف بزنم. هر جا میرم همین وضعه. دیگه عصاب نمونده برام. اگه یکی دو روز هم سر یه سری مسائل بحث و دعوا نکنم و حرفامو نزدم همش حس میکنم یه کاری رو انجام ندادم یه باری رومه. اینجوری پیش بره کم کم خل و چل میشم. 

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....
😁😁😁 یه ربع بعد فهمید اس ام اس بارونم کرد برگردون منم‌ برگردوندم اولش شاخ درآوردم بعد ذوق کردم ب ...

پس شانس نداری خواهر😁😁😁

پس شانس نداری خواهر😁😁😁

نه 😆😆😆

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اره من یبار خواستم برم زیارت یه خرده ارایش داشتم نزاشتن وارد حرم بشم حتی بهم چادر ندادن نمیدونستم با ...

عاره این رفتارا جوونارو زده میکنه 

اتفاقا خادمای اقا تو صحن مدام هی با صدای بلند و چوب پر خانونارو به حجاب تذکر میدادن !!!!

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد