2737
2739
سلام ,من این ماه دهم یازدم پری بود که دلم تیر میکشید احتمال دادم بخاطر تخمک گذاری باشه و دوازدهم و س ...

گلم بذار موعدت بشه ببین بارداری یا نه

اگه نبودی، بازم ادامه پیدا کرد برو دکتر

یه چیزی میگم شاید خنده بگیره، من همینجوری یه ماه از ۱۱هم زیر دلم تیر میکشید فکر کردم حتما باردار میشم دیگه... خلاصه نشدم و بدلیل همین ک قصد بارداری دارم رفتم دکتر طب سنتی، دوهفته آخر حالت تهوع هم داشتم آخه

فرستادم بررسی ناف، معاینه که کردن گفت نافت دررفته😲😂

جا انداخت و خوب شد‌....

خلاصه بعضی وقتام برای چیزای دیگست

وای گلم خدا از دلت بشنوه چشم حتما همین الان دعا کردم اشک تو چشام جمع شد دلم خیلی روشنه از خدا خواس ...

مرسی عزیزم ان شا اله که دلت شاد باشه اگه عمری بود تا شب، برات دعا میکنم الهی که مامان بشی 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر شکم از هفته ی 11 سفت میشه تا قبل از اون خبری نیست 

مهمترین علامت تو بارداری سفت و درد ناک شدن سینه ها و عقب افتادن پری هست

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
زیر شکم از هفته ی 11 سفت میشه تا قبل از اون خبری نیست  مهمترین علامت تو بارداری سفت و درد ناک ...

ممنون عزیزم

پس بهش دلخوش نشم

سینه هام سفت و دردناک شده، ولی از وقتی تو اقدامم قبل پری اینجوری میشه 🙄

برا همین نمی‌تونم جز علایم حسابش کنم😣

2731

منم زیردلم سفت شده الان چندوقته دوروزم پری شدم بعدم لکه های قهویی داشتم تاحالااینجوری پری نبودم تادست میزنم زیردلم دردپری میگیرم کمرمم خیلی دردمیکنه شماهم دردمیکنه زیردلت ممکنه منم باردارباشم؟

2738