2726

نگین برو بی بی بذار، جایی مهمونم ندارم نمی‌تونم هم بروز بدم

حالا امروز اگه شد به بهونه ای برم بیرون و داروخونه پیدا کنم می‌خرم

ولی اگه می‌دونین توروخدا بگین ربطی داره؟ 

آخه مواجه نشده بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عجب خدا نکنه عفونت باشه نه موعدشه ولی

انشالله ک بارداری عزیزم من تجربه خودم رو گفتم حتی زمانی ک ازمایش خون و ادرار دادم مثبت شد دکتر گفت دراز بکش دست زد زیر شکمم گفت خیلی شله برام سنو نوشت ک باردار بودم 

انشالله ک بارداری عزیزم من تجربه خودم رو گفتم حتی زمانی ک ازمایش خون و ادرار دادم مثبت شد دکتر گفت د ...

ای بابا

ایشالا خودتو نینیا همیشه سالم و سلامت باشین

برام دعا کن عزیزم

ای بابا ایشالا خودتو نینیا همیشه سالم و سلامت باشین برام دعا کن عزیزم

انشاالله ب حق این شبای عزیز باردار باشی یه نی نی سالم ب دنیا بیاری. و بارداری رو زایمان راحتی داشته باشی و زیر سایه شما و پدرش بزرگ شه❤❤❤

چقدم زعفرون خوردم این چند روز، خدارحم کنه شله زرد، حلوا، تو غذا کلی زعفرون بود...😐 روزه هم هستم

اشکال نداره منم نمیدونستم باردارم کلی طناب میزدم دراز نشست میرفتم هیچی نشد😊😊

ان شا الله ب حق همین شب عزیز بارداری منم دعاکن ک خیلی محتاجم

وای گلم خدا از دلت بشنوه

چشم حتما همین الان دعا کردم

اشک تو چشام جمع شد دلم خیلی روشنه از خدا خواستم ب برکت ماه رمضان تو همین ماه مامان شم

برای هردومون از خدامیخوام

سلام ,من این ماه دهم یازدم پری بود که دلم تیر میکشید احتمال دادم بخاطر تخمک گذاری باشه و دوازدهم و سیزدهم پری اقدام داشتم فک میکردم دردم بعد از چند روز از بین میره ولی تا الان ادامه داره و به کمرمم زده اصلا اینطوری سابقه نداشته خیلی سردرگم و بیقرارم بنظرتون از چی میتونه باشه؟یعنی احتمال داره باردار شده باشم یا مشکل از چیز دیگس  ??

2706