2737
2734
عنوان

قراره بعد ماه رمضون واسه داداشم بریم خاستگاری😍

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 50 پست

تاریخ مراسم ها رو همون بله برون مشخص کنید حتما

چون خانواده عروس جهیزیه آماده میکنن بهتره بدونن عروسی چه زمانیه و ممکنه روشون نشه بپرسن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر فرشو قایمکی نگاه کن خاک نباشه

از قدیم گفتن مادرو ببین دخترو بگیر

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
2728
آخه مگه عهد دقیانوسه که میگید شیربها

🙄شوخی بوو

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
2738
فکر کنید برای دختر خودتونه چ توقعاتی دارید همونو  انجام بدید

نه منظورم این نبود میگم از عروس چی بپرسم 

اخه جلسه اول داداشم نمیاد محض اشنایی خانواده هاست

💩کمتر بخور خودش میدونه صداشو در نیارید😁😁

سلام آلا جون وقتی رفتید خواستگاری, فردا نیایی اینجا تاپیک بزنی عروسمون اینکار کرد عروسیمون اونکار کرد.. یا نیایی بگی احترام نذاشت یا نگی داداشم خیلی پشتشه!! باشه؟؟ خب فکراتوبکن فرزندم 😂😂😂😂😂😂😂

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥
باید خوب عروس و نگاه کنید راه رفتن عیبی و ایرادی نداشته باشد

اون قدیم بود دیگه 

عروسو بوس میکردن ببینن بوی دهنش چجوریه و همزمان دست مینداختن لای موهاش ببینن کچل نباشه😂

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
باید خوب عروس و نگاه کنید راه رفتن عیبی و ایرادی نداشته باشد

وا😑😑😑😓😓😓😓به دامادم بگن پاشو ی راه برو ببینم ایراد نداری ک ،،،،تو جلسه معارفه پسر دختر خودشون متوجه میشن اگه ایرادی باشه و معمولا هم مبگن ،،،شما دوسداری تو یه جلسه ب این مهمی که دخترا معمولا براشون سخت میگذره و جو سنگینه بهت زل بزنن به اعضای بدنت ؟حس کالا بودن بهت دست نمیدع؟در عجبم همجنسای خودمونم رحم ندارن نسبت بهمون

شوما خواهر شوهر بازی درنیار 😝😝😝😒😒بزرگا بلدن خودشون چی بگن😂😂😂

درضمن ببین فرهنگ هاتون عقایدتون شبیه همه بعد نیاین بگین اونا مذهبی هستن ما مشکل داریم یا برعکس😊😊😂

من انقد حوصله ندارم   ک شوما حرف بعدیتم درسته...