2737
2734
عنوان

قراره بعد ماه رمضون واسه داداشم بریم خاستگاری😍

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد ذوق نکن چند وقت دیگه عرستون میاد اینجا میگه خواهر شوهرم فلانه مادر شوهرم بهمانه

وای دمت گرم ترکیدم از خنده

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2728
نه منظورم این نبود میگم از عروس چی بپرسم  اخه جلسه اول داداشم نمیاد محض اشنایی خانواده هاست

حتما درمورد ادامه تحصیل و اشتغال بپرس نظرشو

و درمورد اعتقادات حتما ببین در چه سطحی هستن و با خودتون مقایسه کن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
سلام آلا جون وقتی رفتید خواستگاری, فردا نیایی اینجا تاپیک بزنی عروسمون اینکار کرد عروسیمون اونکار کر ...

خخخخ راس میگیا 

ولی جدا دلم میخاد داداشم خوشبخت بشه خدا کنه باهم خوب و خوش باشن همین واسه ما کافیه

💩کمتر بخور خودش میدونه صداشو در نیارید😁😁
2738

اگر برای اولین باره جایی میرید رسمی نرید

یه روز صبحی با مامان دست گل پسرو بگیرید برید وقتی ک مامان و دختر باشن فقط مردها نباشن

دختر پسر باهم بحرفن اگ اوکی بود

یه شبی برید خواستگاری رسمی

تو جلسه اول كه تقريبا فقط ميشه ظاهرو تشخيص داد، طرز پذيرايي و اينكه چقدر به مرتب بودن اهميت ميدن، اينا همه نشون ميده چقدر سليقه براي زندگي دارن رفتار مادر و پدرش با هم يا حتي دختر با پدر و مادرش اينا همه خيلي چيزارو نشون ميده كه به هم ميخورين يا نه، مسائل ديگه هم مثل مهريه و شرط و شروط رو بزرگترا خودشون ميدونن و صحبت ميكنن