2737
2739

دارمش ولی نمیدونم 

فکنمیکنم چون یکی ک اینو بهم زده و خیلیم ماهره تو اینجور چیزا گف امنیت این بالاس 

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرم بایکی تو وات ساپ فک کنم رمز گذاشتن

ینی چجوری رمز گذاشتن؟

زود قضاوت نکن فقط 

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738
اگه گوشی شوهرم پیش من باشه چی ?میتونم کاری کنم

چیکار؟

انسان ها تنها موجودات روی زمین هستند که ادعا میکنن خدایی وجود داره همچنین تنها موجوداتین که رفتاراشون طوریه که انگار خدایی وجود نداره
نه نمیشه شرکت واتس اجازه این کارا رو نمیده مگر اینکه گوشیت یا خطت بیافته دست کسی از طرف شما پیام ب ...

اره امنیتش خعلی بالاس

مثلا چ کاری؟ 

میتونی سیمکارتشو برداری بندازی گوشی خودت بعد تو گوشی خودت واتس اپ رو با شمارش بزنی اونوقت انکاری هکش کردی ولی به درد نمیخوره فقط نتیجه کار رو میبینی ولی اینکار رو نکن اونوقت مناطب هات میرع برا شوهرت تو تله که دیگه تمومه

انسان ها تنها موجودات روی زمین هستند که ادعا میکنن خدایی وجود داره همچنین تنها موجوداتین که رفتاراشون طوریه که انگار خدایی وجود نداره
2706