2733
2739
عنوان

زندگیمو اب برده

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 36 پست
[QUOTE=61037354]بچه ها من نمیفهمم آب باز باشه ميره تو.سينک ديگه راه آب داره نباید بیرون بريزه که دیگ ...

اخ اخ اخ

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا میان ولی خونه واحدیه جا ندارم رخت هام و خشک کنم رخت خوابهای پسر من خیسه تختش چوبش خیس خورده شیش ...

برو بالا پشت بوم طناب ببند میگذره منم تازه خونه تکونی کرده بودم برا مامانم کلی فرش شستم خونه رو شستم پرده رو .....بعد ده روز لوله پکیجشون آب داده بود ده سانت آب ریخته بود تو خونه فرشا پشتیا مامانم از سر کلی زحمت کشیده بود

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

غصه نخور. انشاالله دفع قضا و بلا بوده. فقط به فکر نی نیت باش. آبه دیگه نجس که نیست خشک میشه درست میشه

زندگی قصه تلخیست که از آغازش     بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم