2726
عنوان

زندگیمو اب برده

564 بازدید | 36 پست

بچه ها آب همه زندگیمو برده رفته بودم خونه مامانم شیر آب باز مونذه تو آشپز  خونه آب قطع بوده اسم نشده ببندم اب اومده آشپز خونه برقیام خونم فرشهات اتاق خواب تختم رختهای تو کمد دیواری سیسمونی پسرم......همه و همه توی آب هست از زیر در ریخته تو راه پله واحد بغلی زنگزده به شوهرم از ساعت چهار آب وصل شده تا یازده که بیاییم ریه تو خونه همه چیم خیسه چیکار کنم😢😢😢

خدایا مرسییییی بچمو آفریدی!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاری روشن کن😔😔😔خدابهت صبر بده

کار بخاری نیست بابا تا مچ پام آبههر لحظه ممکنه درد زایمانم شروع بشه چجوری بشورم خشک کنم آخه..کاش نرفته بودم

2728
کار بخاری نیست بابا تا مچ پام آبههر لحظه ممکنه درد زایمانم شروع بشه چجوری بشورم خشک کنم آخه..کاش نرف ...

واااییی باردارم ک هستیییی 

آخ آخ آخ ،باید کارگر بگیری اینطوری نمیشه

بگو مامانت اینا بیان کمک

وسایل رو ببر بیرون هوا بخوره خشک بشه

فرش ها رو بده قالی شویی

لباسارم ی کم خودت بنداز تو ماشین ی کم مامانت

کار دیگه نمیشه کرد

زیاد فکرشو نکن

اتفاقی ک افتاده

با تو تمام جزئیات مهم اند،حتی خودم

دوستم این اتفاق براش افتاد فرشهای دستبافتش از بین رفت 

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
عزیزدلم الان استرس نده به بچه ات‌.خانواده ات نمیتونن بیان کمکت

چرا میان ولی خونه واحدیه جا ندارم رخت هام و خشک کنم رخت خوابهای پسر من خیسه تختش چوبش خیس خورده شیش تا فرش خیس دارم اونا رو چه کنم

2706