2737
2739
عنوان

شکم بند بعد از سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 19 پست
چه مدت بعد زایمان شکمت جمع شد؟طبیعی بودی یاسز؟ورزش هم کردی؟زایمان چندم بود؟ خخخخ ببخشید همه رو تو ی ...

من زایمان اول‌ام بود و سزارین اجباری بودم. ورزش قبل و حین بارداری زیاد می‌کردم اما تا الآن که بچه ۷ ماه‌شه نرسیدم درست و حسابی ورزش کنم. شکم‌ام جمع شد یعنی لباس که تن‌امه کسی متوجه نمی‌شه فقط خودم می‌فهمم. یه کوچولو هنوز مونده که می‌خوام برم ورزش آب‌اش کنم

من زایمان اول‌ام بود و سزارین اجباری بودم. ورزش قبل و حین بارداری زیاد می‌کردم اما تا الآن که بچه ۷ ...

منم شکم اول جمع شد ولی این دومی الان 5 ماهه زایمان کردم مونده هنوز

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728