2737
2734
عنوان

رمان خونا خوشگل

266 بازدید | 18 پست

سلام خانوما 

یه رمان چند وقت پیش خوندم الان لازمش دارم ولی اسمشو یادم نمیاد میشه اگه خوندید بگید 

رمان فضاش تو مسهد بود بعد اسم چسزه بهزاد بود پسره فک کنم کارمتد بانک بودش بعد دختره سرطان گرفت به خاطر مریضیش از هگ جدا شدن و برادر شوهرش ازش خواستگاری کرد ولی بازم با شوهر خودش ازدواج کرد بعد حالش خوب شد و یه دوقلو اورد اسم یکی از بچه هلشم مهرزاد بود اوت یمی رو یادم نیستش, 

هرچی یادم بود ازش گفتم یاری کنید خانوما  😂😂😂😂

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
حداقل یکم درست تایپ میکردی دلبندم😕

وای خودم الان دیدم, 😂😂😂😂😂

شرمنده

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نخوندم مثله فیلم هندیاس😆

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

قیدار خیلی قشنگه

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
نخوندم مثله فیلم هندیاس😆

خخخخخ ولی خیلی رمان قشنگی بود الان لازمش دارم اسمش یادم نیست, 😣😣😣

قیدار خیلی قشنگه

اسمه اینه 

یا نه یه رمان دیگس؟؟ 

2740
اسمه اینه  یا نه یه رمان دیگس؟؟

نه یک رمان دیگست این فدات شم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
نه یک رمان دیگست این فدات شم

قشنگه بخونمش؟ 

قشنگه بخونمش؟ 

والا من  تا اینجاش خوشم اومده صوتیششو گرفتم فایل نمونشو  دان کن ببین خوشت میاد یانه

قیدار خیلی قشنگه

چه موضوعی داره؟؟

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
والا من  تا اینجاش خوشم اومده صوتیششو گرفتم فایل نمونشو  دان کن ببین خوشت میاد یانه

اوهوم مرسی گلم

چه موضوعی داره؟؟

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiWxP_uybzbAhXRx6YKHWTDAMUQFgg4MAE&url=https://www.navaar.ir/audiobook/426/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%82%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%DB%8C&usg=AOvVaw3NXPtVnYADfJglyNEJHoB5

2706