2733
2734

دخترم مدفوعش خیلی سفت  شده  نمی‌فهمم غلیظ درست میکنم آخه از استرس دارم میمیرم کسی رو هم ندارم  که بچه کوچیک داشته باشه یادم بده کسی بلده فیلم بگیره برام  شمارم بدم توی واتس بفرسته الان ازگشنگی نمی‌خوابه سه ماهشه دخترم

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️

رو شیشه شیرش اندازه نوشته روش هر سی سیسی ی پیمانه شیر خشک بریز

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هر سی سی ی قاشق

شما میتونی مثلا ۹۰سی سی رو دوتا بریزی که شکمشسفت نشه

یکن رقیق تر درست کن

من هرچی درست کنم ی قاشق کمتر میریزم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
هر سی سی ی قاشق شما میتونی مثلا ۹۰سی سی رو دوتا بریزی که شکمشسفت نشه یکن رقیق تر درست کن من هرچی ...

۳۰سیسی

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
رو شیشه شیرش اندازه نوشته روش هر سی سیسی ی پیمانه شیر خشک بریز

دوتا پیمانه میریزم بعدش 60سی سی خیلی غلیظ میشه بومیکنم بوش بدخیلی مامانم میگه باید مثل شیرخودت کم رنگ باشه نه اینجوری خودمم گیج شدم دیگ

دوتا پیمانه میریزم بعدش 60سی سی خیلی غلیظ میشه بومیکنم بوش بدخیلی مامانم میگه باید مثل شیرخودت کم رن ...

درسته دیک 

دخترت نمیخوره علتش این نیس

شاید از شیرخشک این برند دوست نداره

شاید اصلا گشنه ش نیس 

هر سی سی ی قاشق شما میتونی مثلا ۹۰سی سی رو دوتا بریزی که شکمشسفت نشه یکن رقیق تر درست کن من هرچی ...

مشکلی پیش نمیاد90تارودوتابدم

دوتا پیمانه میریزم بعدش 60سی سی خیلی غلیظ میشه بومیکنم بوش بدخیلی مامانم میگه باید مثل شیرخودت کم رن ...

نه استرس نگیر همونو بده بعضی شیر خشکا غلیظه اسم شیرش چیه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

عزیزم اول شیشه رو قشنگ بشور بعد یکم آبجوش بریز توش درشو ببند محکم تکون بده تا خوب ضدعفونی بشه بعد نگاه درحه رو شیشه کن چون دختر گلت سه ماهشه باید ۶۰ سی سی بخوره پس اندازه ۲۰ سی سی اب جوش بریز و ۴۰ سی سی آب جوشیده سرد شده اگه کلا آب جوش که رو به ولرمی میره داری همه ۶۰ سی سی رو اب ورم بریز بعد در قوطی رو باز کن پیمونه داخلشو دربیار پر از پودر شیر خشک کن با لبه ی قوطی یا یه چاقو سرشو  صاف کن بریز داخل شیشه یکی دیگه هم بریز بعد درشو محکم ببند تند تند تکون بده بعد یکم اب جوش بریز روش تا هوا گیری بشه و قشنگ تمیز بشه بعد سر و تهش کن تا اون اصافش بیاد بیرون بعد بریز رو ساعدت اگه ولرم بود ببر بذار دهنش بچه رو کج بگیر تو بعلت تا رفلاکس نکنه تموم که شد بذارش رو شونت بزن مشتش اروم اروم

درسته دیک  دخترت نمیخوره علتش این نیس شاید از شیرخشک این برند دوست نداره شاید اصلا گشنه ش نی ...

رفتم اپتامیل هم گرفتم ولی بازهمونجور 

مشکلی پیش نمیاد90تارودوتابدم

نه دختر منم یوبس میشه دکتر گفته رقیق تر درست کن

2706