2737
2734
عنوان

به نظرتون به خاطر چیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 36 پست
از سحر تاالان..نه کولر خاموش بوده میگم یه چیز دیگه میتونه به خاطر گرفتگی کتمم باشه.. چون کیف کوله ...

اره از اونم می شه که اعصاب اون قسمت رو تحریک کرده باشه...فقط باهاش ور نرو حرکت های انچنانیو ورزش،اصلا بهش نده...مخالف کتفت حرکت نده عادی باش رفع می شه

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید یه سوال گل گاوزبون و تبات برا زن حامله بده؟

آره عزیزم گرمه دور از جون باعث سقط میشه . من خودم وقتی پریودم عقب میوفته یه لیوان گل‌گاو زبون غلیظ درست میکنم نباتم میریزم میخورم بعد پری میاد

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
چه جالب نمیدونستم.من هیچی راجب حاملگی نمیدونم😯😯😯😯

مگه حامله ای الان؟؟ اگر آره برو حتما غذاهایی ک میخوای بخوری قبلش تو نت سرچ کن ... مثلا غذای مناسب مادران باردار ...

غذای مناسب رشد جنین ..

غذا برا باهوش شدن جنین و....

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖